| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Схема на стенд за баланс на гуми AMR-5 производство на ГДР  (Прочетена 1242 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Ще потърся помощ и  при вас!Аналогов стенд,не е прекалено сложен но не мога да намеря информация за инт.схеми на ГДР-  U103,U104,U106,V381m .На времето си бях купил пералня на половин цена само заради едно чипче аналог на "109" което беше произведено от ГДР и от тогава винаги им проверявам изделията.До колкото си спомням ,не всички тяхни изделия имат западен аналог и това ще е проблема.Моля да споделите информация!

Неактивен ludma

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 10
  • Населено място: София
Ето тук има данни за стари немски схеми виж дали нещо може да ти свърши работа.
http://www-user.tu-chemnitz.de/~heha/bastelecke/Konsumg%C3%BCter-Bastelei/DDR-Halbleiter/#u

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Благодаря Ви много за информацията!!!.Аз почти се бях отказал да се занимавам с него.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |