| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Дефект на кафемашина ROWENTA ADAGIO  (Прочетена 4094 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Дефект на кафемашина ROWENTA ADAGIO
« -: 05 Май, 2015, 10:55:36 »
Искам да споделя моя опит по ремонта на тази машинка,за да не се блъскате излишно.Всичките и неудачи произлизат от ръкохватката.Първия път не пропускаше кафето-развих решетката и от долу има две финни  дупчици.Отпуших ги и готово.После започна да завърта сама ръкохватката
при правене на кафе,все едно са износени зъбите на зъбния сектор.Това го оправих така-на ръ-
кохватката има зъб,който е облечен с тенекиена коронка.Достатъчно е да стиснете тенекийката
с клещи на върха и готово.Пак си зацепва както е била.
Дано да съм бил полезен.

Неактивен chronometer

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 54
  • Населено място: Пловдив
Re: Дефект на кафемашина ROWENTA ADAGIO
« Отговор #1 -: 06 Юни, 2015, 13:40:37 »
Това същото ноу-хау със стискането на тенекийката го приложих и аз. Сега държа с две ръце яко ръкохватката и машината, когато искам да направя на нея кафе, че ръкохватката вече се отвива сама светкавично! Накрая си купих една китайска машина "Ayco" от промоция на голям хипермаркет и направо се родих. Вече не ми е нужна гладиаторска тренировка, за да пия в къщи кафе. Прави го с един пръст гъст каймак! За смешните пари, които платих, жабарът няма да ми даде и цедката на Ровентата!
Не знам при тебе как се е получило, но е бил някакъв невероятен късмет!

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Re: Дефект на кафемашина ROWENTA ADAGIO
« Отговор #2 -: 25 Юни, 2015, 18:46:54 »
Не си я стиснал както трябва.Но имаш право -при сина ми една кафе машина-менте марка но
прави такова кафе с каймак,направо разкош!Явно новите технологии си казват думата.
А ние още робуваме на бившите марки и затова продължаваме да възстановяваме.Имаше
един виц -една майка казала на дъщеря си -"Ако се ожениш за техник,нова техника в кух-
нята няма да видиш!"

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Дефект на кафемашина ROWENTA ADAGIO
« Отговор #3 -: 25 Юни, 2015, 19:51:15 »
Аз пък се родих с една LAVAZZA LB800 + капсулки 100бр. за 43 кинта от фейсбук дилър. И тъй като пия по едно на ден съм супер доволен - и от бързината, и от чистотата, и от каймака...
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Re: Дефект на кафемашина ROWENTA ADAGIO
« Отговор #4 -: 24 Август, 2015, 21:12:26 »
Имаш право-тая ROWENTA за нищо не става!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
4 Отговора
861 Прегледи
Последна публикация 19 Януари, 2014, 20:10:14
от apm

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |