| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Ремонт, схеми, документация и литература / Re: Behringer B215D EUROLIVE
« Последна публикация от lopesbroko - Днес в 09:12:03 »
Донесоха една активна  колона RCF, на която стъпалото за високите е повредено?Изградени са две еднакви стъпала с по два полевака и IRS20955 чип за клас Д.
Ровена е от някакъв майстор и въпросният чип е повреден!
Въпросът ми е може ли да се намери в България този чип или трябва да се поъчва от китай.Явно е масово употребяван в стъпалата клас-D.
2
Продавам / Лот високоговорители
« Последна публикация от ftest - Днес в 09:04:36 »
Продавам лот високоговорители.
Перфектно техническо и визуално състояние.
Безупречна работа.

Цена - 20 лева за всички накуп.

Намират се в София, за страната - „Спиди" или „Еконт" с 10% отстъпка
от транспортната услуга.
За контакти и коментари -  Е-мейл: [email protected]  и лични съобщения.
3
Зависи. Не става за всички уреди пък за някои е наложително.

Съгласен съм :drinks:
4
Колега не бъдете песимист хубавото на тези занимания е откривателството и че все научаваме по нещо ново!  :)

Радвам се че откривате нещо ново.
Аз съм го открил - руския цифров мултицет който ремонтирах, консумира 8 мА от 9 волта батерия. Веднага беше направен по точно такава схема и с такъв преобразувател само че той /мултицета/ си има отделен ключ за пускане и спиране. Което решава единия проблем със постоянната консумация.
Другото е че под капачката за батерията успях да събера и акумулатора и повишаващия модул и платка за зареждане. И няма дупчене на корпуса което е неправилно и никога не бих си го причинил
 Остана проблема с липса на индикация. И тествано не греши при измерване, като допълнителноо съм взел мерки с LC филтър за изглаждане на пулсации.
Но това е само и единствено за този уред.
Успех в начинанието и опазване на околната среда.
5
Зависи. Не става за всички уреди пък за някои е наложително. Утре- вдруги ден пратката пристига ще изследвам лабораторно. Обезателно ценер 10V на изхода. Дросел си има може още един и тантал в паралел. Честотата е 1MHz пулсациите ще се изгладят и с по малък капацитет. Чипа има и извод за режим ниска консумация - около 60uA в режим без консумация ще се постарая да се възползвам. Този има индикации. По принцип се зареждат бързо -за час и нещо. Ще видим.
  И това че се ползва мнoгoкратно и не замърсява околната среда е като плюс.
 Колега не бъдете песимист хубавото на тези занимания е откривателството и че все научаваме по нещо ново!  :)
6
И при по големи  трафа съм засичал същото качество на ламелите.. просто така са изсечени къдрави кривички с милиметри разлика в размерите  с осенъци..Играх си да подбирам  еднакви бройки та да събера нормално трафчето.. относно  набиването   ако не са набити плътно (разбирай пъхнати на ръка ) става хлабав. Никога не съм имал проблем с набиването и подравняването с чука  :master2:
7
Здравей, DVS!
Имам ГТ7302 - по-новото обозначение на SFT212. Не са запоявани. Ако желаеш, мога да  ти подаря 2 броя. Живея в София.
Пиши лично съобщение за уточнение.
Поздрави!
8
Има доста снимки на отворена селена в интернет.Намери някоя качествена снимка  и сравни кабелите с твойта!Кой къде отива.Или ако имаш друга отвори я и провери.Най лесният начин за проверка.
А от ненастроени междинни бобинки също може да се чува,лошо и без чувствителност.Най-вероятно нищо не е изгоряло по тунера.
Страници: [1] 2 3 ... 10

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |