| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Жена ми пита-защо няма жени във вашия форум?  (Прочетена 2382 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Yassen

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 327
  • Населено място: София
Re: Жена ми пита-защо няма жени във вашия форум?
« Отговор #15 -: 24 Декември, 2015, 22:27:42 »
Аз съм сигурен че тук се подвизават дами, с маскирани никове като на мъже. Просто  в типично мъжки форуми ги е страх от подигравки и си слагат мъжки никове. Попадал съм на таквиа случаи в много форуми.  Честит ви празник!  :drinks:
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Жена ми пита-защо няма жени във вашия форум?
« Отговор #16 -: 25 Декември, 2015, 14:31:25 »
Аа не мисля че има такива с мъжки никове, обаче в стария форум се мотаеха доста мъже с женски никове и снимки по профилите, стремяха се да продадат по-добре или да закупят по-изгодно разни радиоапарати и други такива.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен bobi mw

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Плевен
Re: Жена ми пита-защо няма жени във вашия форум?
« Отговор #17 -: 30 Декември, 2015, 11:18:49 »
Тя пак като не ти е  изхвърлила и радиото....че те жените "малко" непредсказуеми и като ги "хване" да не си им на пътя :diablo:
Масово жените не оценяват радиотехническите средства като повече от вещ която ще се ползва в ежедневието.Има малък процент които им привлича вниманието дървената изработка и като цяло дизайна от времето когато са били малки и им напомня за детството.Точно този малък процент може да ти влезе в положение как от развалина го правиш да изглежда се едно е излязло от завода.Точно на такава жена аз попаднах при ремонта на един малко странен радиоприемник "Концерт" която тя пожелала на мъжа си да и го купи защото и харесало.След ремонта ме викнаха да почерпет и да видя къде са го сложили и как го ползват.Яд ме защото има толкова малък процент жени интересуващи се или поне да уважават хобито ни.

Неактивен Deltichko

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 261
  • Населено място: София, Царовището
  • Антон Оруш - колекционер на БГ техника
Re: Жена ми пита-защо няма жени във вашия форум?
« Отговор #18 -: 01 Януари, 2016, 19:15:27 »
[...] жените са работнички - изработват самия апарат.
Като стана дума - в СЗ Кл. Ворошилов София през 1961 и 1967 г. съответно, а на линията са първата Опера и вероятно Пирин:
Антон Оруш - колекционер на БГ техника - за връзка: e-mail: [email protected] | GSM: 0896 625 803 | lat. 42° 70'; lon. 23° 33' | МС/ТС, 1950s | 1000 Sofia, Bulgaria

Неактивен Deltichko

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 261
  • Населено място: София, Царовището
  • Антон Оруш - колекционер на БГ техника
Re: Жена ми пита-защо няма жени във вашия форум?
« Отговор #19 -: 18 Януари, 2016, 21:52:31 »
Ето една жена за форума! :)
Тази стажантка от техникум ли е, дето се е съсредоточила така зад Средеца? :D
Антон Оруш - колекционер на БГ техника - за връзка: e-mail: [email protected] | GSM: 0896 625 803 | lat. 42° 70'; lon. 23° 33' | МС/ТС, 1950s | 1000 Sofia, Bulgaria

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |