| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Да купувам ли дисплей?  (Прочетена 2300 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Борис Борисов

  • Модератор
  • Квантов електрон
  • *****
  • Публикации: 436
  • Населено място: гр.Бяла, обл.Русе / София
  • Борис Борисов
Да купувам ли дисплей?
« -: 12 Август, 2014, 21:06:31 »
Попадна ми този айпод със счупен дисплей. Намерих дисплей да се продава за 30 лв. Обаче се чудя дали да го вземам, защото не знам в какво състояние е тъч скрийна. Няма никакви пукнатини по стъклото му където е счупен дисплея, но все пак не знам.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Да купувам ли дисплей?
« Отговор #1 -: 12 Август, 2014, 21:57:09 »
Не се занимавай, това си е един върховен боклук и не си струва 30те лева. Препоръчвам ти за тия пари да си купиш някой стар лампов радиоапарат да си човъркаш, или телевизор, или елементи за усилвател, или както си решиш, само не дей хвърля време и усилия в тая простотия на техниката. И аз като бях на твоите години се хвърлях да се занимавам с разни простотии за които сега съжалявам че съм си губил времето и се чудя защо ли съм го правил.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Да купувам ли дисплей?
« Отговор #2 -: 12 Август, 2014, 22:17:44 »
Ако ти се занимава, взимай пълния комплект нови екран + тъч от бея... с 2-ра ръка не се занимавай.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: Да купувам ли дисплей?
« Отговор #3 -: 12 Август, 2014, 22:27:29 »
Вероятно за 30лв ще намериш някъде и същия iPod. Според мен не си струва труда, ерата на слушалките в ушите отмина през 90-те години.

Неактивен Борис Борисов

  • Модератор
  • Квантов електрон
  • *****
  • Публикации: 436
  • Населено място: гр.Бяла, обл.Русе / София
  • Борис Борисов
Re: Да купувам ли дисплей?
« Отговор #4 -: 12 Август, 2014, 22:31:38 »
Освен, че е боклук е и дърт боклук - 2008 година е. Май ще го оставям. Благодаря, че ме разубедихте да хвърля 30 лв на вятъра. :hi:

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Да купувам ли дисплей?
« Отговор #5 -: 16 Август, 2014, 13:12:22 »
Да, не си струва! Относно модата със слушалките в ушите не съм съгласен, все още много си слушам музика то иначе не мога да издържам чакането по спирките на градския транспорт. Използвам един стар mp3 плеър TrekStor от 2007-ма година с OLED дисплей и съм си много доволен от него, никакви проблеми не ми е правил. Тия Ipod-и с тъч скрийнове и всички останали глупости, само не и обикновен плеър за музика!
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |