| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Велико Търново ТЦ5122  (Прочетена 2367 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Велико Търново ТЦ5122
« -: 20 Февруари, 2015, 21:45:55 »
Някой може ли да даде повечко информация за този телевизор кога е произвеждан и дали има системно меню , с други думи дигитален ли е, по снимки,който открих в нета изглежда, че е от средата на 90те със скарт е без чинчове. дали е мултирегионен и прочие.


Неактивен eset2

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 349
  • Населено място: Стара Загора
Re: Велико Търново ТЦ5122
« Отговор #1 -: 23 Февруари, 2015, 21:47:40 »
http://www.sandacite.net/forum/viewtopic.php?f=19&t=5010 Тук аз аз съм публикувал тема свързана с него, телевизора е мой. Може да работи на 5.5MHz и 6.5MHz, и да "дигитален" е. Телевизора е купен след 1997 година. 40 канала, с дистанционно, 21 инча кинескоп Philips. По шасито преобладават части на Philips, ниско качествена изработка на платката. Интересното при този модел е, че програмите се запаметяват от бутона P- на панела.

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Re: Велико Търново ТЦ5122
« Отговор #2 -: 25 Февруари, 2015, 23:43:13 »
:) Да точно на твоята статия бях попаднал, но ще е интересно да го снимаш в действие, да видим как изглежда менюто му, как търси канали и има ли меню на български? :) хехе

Филипс са много добри кинескопи, аз имам един мъничък филипс от 20ина години ми е вече, картината му е кристална все още и до сега никога не ми е здавал багажа, наскоро му подмених един кондензатор че не палеше и тръгна.
Тук даже бях пуснал тема, та съм много доеолен от него :) 

В сайта "сандъцте" има мого пуснати публикации за български телевизори направо останах поразен, че имаме безжброи модели :) и цветни с дистанционно от края на 80те :) пак с процесор

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
1642 Прегледи
Последна публикация 10 Юни, 2013, 15:32:19
от stoil
4 Отговора
1151 Прегледи
Последна публикация 21 Декември, 2016, 16:36:39
от yaesu47

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |