| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Моята колекция от български радиоапарати - преди 1944г  (Прочетена 35898 пъти)

0 Потреб. и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3519
  • Населено място: Варна
Приемниците обаче си струват :yes:  Силвания модел 58 е лидер за мен.Семпла и с духа на отминалото време

Неактивен PDM

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 387
  • Населено място: Велико Търново
  • LZ2PDM
Приемниците обаче си струват :yes:  Силвания модел 58 е лидер за мен.Семпла и с духа на отминалото време
В кой вариант? Има два варианта на кутията.

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3519
  • Населено място: Варна
Браво,това е вече за поздравления :)

Неактивен PDM

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 387
  • Населено място: Велико Търново
  • LZ2PDM
Нови попълнения в колекцията, благодарение на колега от форума:
Адмирал 429 Радиото не е ремонтирано, с изключение на смяна на захранващия кабел
Лампи:EF5, EK2, EBC3, EL3, EM4, AZ1
Липси: няма, скалата е започнала да се рони, но надписите се четат

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3519
  • Населено място: Варна
В кой вариант? Има два варианта на кутията.

Малката кръгла скала :)

Неактивен PDM

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 387
  • Населено място: Велико Търново
  • LZ2PDM
Малката кръгла скала :)
За мен това е българското радио с най-интересен дизайн!

Неактивен ubl1

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 58
  • Населено място: пловдив
И за намен  Силвания 58 е наи интересно но го нямам все още

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Това не беше л и- американски чаркове и БГ кутия...

Хич не е лошо на това примерно , да му направиме една БГ реплика съвременна, мисля е възможно ?

Някой, който го има, може ли да му свали ВСИЧКИ размери...
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен Ricarq

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 432
  • Населено място: Габрово
Доста ти е богата колекцията Петко, но пази си и оригинала на снимките , да използваш http://imageshack.us/ никак не е добро решение  защото най-малкия проблем е , че след време автоматично се изтриват. Сайта е доста хакерски , влизат в компютрите доста шпиончета , голи мацки оюкръжат около снимките на радията ти и на пук на всичко като го заредих ми се отварят още други нежелани страници в браузъра .... , аз използвам Българския за качване на снимки - www.prikachi.com и съм много доволен от него.
   Никога не съм те поканвал вътре като ми идваш на гости защото не е за пред хората от тези телевизори, но крайно време е и аз да снимам , че доста се понасъбраха  :)

Неактивен PDM

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 387
  • Населено място: Велико Търново
  • LZ2PDM
Доста ти е богата колекцията Петко, но пази си и оригинала на снимките , да използваш http://imageshack.us/ никак не е добро решение  защото най-малкия проблем е , че след време автоматично се изтриват. Сайта е доста хакерски , влизат в компютрите доста шпиончета , голи мацки оюкръжат около снимките на радията ти и на пук на всичко като го заредих ми се отварят още други нежелани страници в браузъра .... , аз използвам Българския за качване на снимки - www.prikachi.com и съм много доволен от него.
   Никога не съм те поканвал вътре като ми идваш на гости защото не е за пред хората от тези телевизори, но крайно време е и аз да снимам , че доста се понасъбраха  :)
Не знаех, че при отваряне в http://imageshack.us/  се отварят и други неща :( Аз като влизам, не показва нищо такова. Оригиналите на снимките ги пазя на няколко локални диска. Към момента снимките са няколко гигабайта. На сървъра са качени само тези, които които качвам на форумите.

Неактивен Ricarq

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 432
  • Населено място: Габрово
Само надявам се да не ми се разсърдиш нещо Петко , пък и да се увериш за сайта , при наличие на свободно времети препоръчвам да го смениш  ,   ето още като заредих заглавната страница:
- вие имате една непотърсена награда
-  вие имате важно съобщение ;  ..... и прочие зарибявки за наивници  :D



Е сега ги няма голите мацки ама погледни и какви вампири и кървища долу в дясно до твойто радио :
« Последна редакция: 14 Януари, 2013, 23:14:40 от Ricarq »

Неактивен lager

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 903
  • Населено място: село Обидим, обл Благоевград, общ. Банско
Поддържам мнението на Ricarq for ImageShack- вече не гледам снимки от този форум качени там ,защото е пълно с вируси и мръсотии и не мога да си изключа PC-то два часа след това. Има и други подобни мнения за този сайт.

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Снимките могат да се качват директно във форума, като така ще се запазят със сигурност и няма да има никакви реклами. Освен това разглеждането им е по-бързо, защото не зависи от външен сайт, който често доста се бави заради тези тъпи реклами, от които се издържа.

Неактивен PDM

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 387
  • Населено място: Велико Търново
  • LZ2PDM
ОК За напред снимките ще ги качвам директно на сайта.

Неактивен PDM

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 387
  • Населено място: Велико Търново
  • LZ2PDM
Български радиограмофон неизвестна марка и модел

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
18149 Прегледи
Последна публикация 06 Февруари, 2013, 13:31:47
от PDM
18 Отговора
6794 Прегледи
Последна публикация 20 Юли, 2020, 08:00:23
от rolling_heads
1 Отговора
788 Прегледи
Последна публикация 17 Март, 2023, 23:56:45
от Лъчо Минков

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |