| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Малка комбинирана печка Терма 3 икономик  (Прочетена 2983 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pana

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 340
  • Населено място: Пловдив
 Търся някой колега да има такава печка Терма 30 икономик . Искам да ми помогне със снимка на сглобката на предния капак . Свалих го да го почистя но нещо не ми са вързва сглобяването . В бързината да го почистя заедно с цялата печка забравих да му щракна едно фото.Сега ми се струва че има доста отдушници и нещо недоумявам . Намерих и в мрежата някоя снимка гледам стъклото е отпред но нещо не става според мен както трябва.

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Малка комбинирана печка Терма 3 икономик
« Отговор #1 -: 06 Април, 2015, 00:44:24 »
Имах такава, но я продадох. Снимките обаче все още пазя. Дано ти свършат работа  :)

27513-0

27515-1

Неактивен pana

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 340
  • Населено място: Пловдив
Re: Малка комбинирана печка Терма 3 икономик
« Отговор #2 -: 06 Април, 2015, 09:18:44 »
Благодаря много за отзивчивоста . Днес сутринта започнах поетапно пълното  сглобяване . Самата конструкция ме водеше пък и аз помнех основните неща. Всичко е готово . Но все още недоумявам за тази конструкция. Хайде отдолу има отрези за циркулация на въздух между стъклото и монтажните лайсни има също луфт вероятно за да не се нагрява много стъклото. През лятото направих основен ремонт на една печка мечта . Ния сме си я купили със съпругата ми още младоженци. За толкова години мюфела на фурната беше се надупчил като решето. Но много отдавна един комшия изхвърли една такава и аз я разкулачих и за мое щастие мюфела и беше прекрасен.Печката я стегнах като нова . Работи си и най важното мога да си я ремонтирам .Ние не и ползваме котлоните караме на газ но пак съм ги стегнал. Там във фурната нямаше никакви луфтове. Затова и ме учудва тази конструкция . Може би са ги оставили че ако печеш нещо хубаво да ти се прияде .

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |