| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: CT-8500 радио телефон  (Прочетена 334 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен yooo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 182
  • Населено място: София
CT-8500 радио телефон
« -: 10 Април, 2019, 22:28:55 »
Здравейте колеги . Не намерих по подходящо място за публикацията си . Ако мястото не й е тук , моля да ме извините .
Имам радио телефон CT8500 SuperFone . Склонен съм да го разменя за някой стар приемник или стар уред за ремонт и реставрация.Може да не работят но държа всички елементи да са по местата . Ако има някой да го интересуват радио предаватели да се обади . Радиотелефона е в пълна изправност . Работи . Но за човек без сертификат и необходимите разрешителни не смея да я ползвам . Тя е в диапазон 422-455MHz. С преработка може да се ползва и като усилвател на тези честоти .Отдолу ще сложа и данни за нея . В нета също има . Това е линк за подробна информация .
http://www.manuels.solutions/document_init.php?marque=SUPERFONE&modele=CT-8500&doctype1=Manuel&doctype2=Service%20Atelier&doctype3=Reparation
Това намерих в руски форум :Радиотелефон CT 8500 фирмы Tamagawa, собственно готовый трансивер на диапазон 422 - 455 мгц, в зависимости от модификации, работающий в FM и SSB. Мощность 50 ватт.

Неактивен yooo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 182
  • Населено място: София
Re: CT-8500 радио телефон
« Отговор #1 -: 13 Април, 2019, 20:04:36 »
Темата за архив

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
15 Отговора
1932 Прегледи
Последна публикация 12 Февруари, 2021, 10:40:22
от origo

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |