| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Проблеми с сайта за споделяне на видео-материали VBOX7  (Прочетена 180 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bobi mw

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Плевен
Тази платформа е ползвам от 2009г в нея споделям всякакви видеоматериали.Какво се случва че нито един мои видеоклип не е налице независимо дали има музика с нарушаване на авторски права или не.Когато влезна като потребител се оказва че всичко е там,но клиповете са лични и не могат да се гледат от други потребители.Какво излиза че това се е едно виртуален диск за съхраняване на видео.Разбирам когато има музика че съм нарушил авторски права но там където е снимано където няма нито музика и говор и те са ограничени.

Споделете имате ли и Вие подобни проблеми.

Неактивен CVT

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1300
  • Населено място: София
Най-вероятно алгоритъма им не работи и флагва всичко. Няма ли опция за обжалване както в Тубата?

Преди няколко години бях сложил това кипче записано от авторегистраотра за покажа на колеги в Ауди форума как Waze работи от мултмедията на колата и ме предупреждава че наближавам полицай:



В един монент мина алгоритъма, засече песента която вървеше и направи клипчето лично. Аз обаче направих обжалване като казах че целта на клипчето е друга, а музиката си е просто в бекграуда и след около седмица премахнаха ограничението.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Имаше прессъобщение още преди 2 месеца от Vbox (които са собственост на Нова Броудкастинг Груп , т.е - Нова телевизия, Нова Нюз, Кино Нова, Нова спорт, Диема,    Диема Фемили, Диема Спорт, Диема Спорт 2, Диема Спорт 3, The Voice, Magic TV,  Нетинфо,  АБВ Поща, Vbox7.com, Vesti.bg, DarikNews.bg, Sinoptik.bg, Edna.bg, Gong.bg и много други. ), че видите ли, не можели да отговарят за съдържанието което потребителите качват (а и нали уж е "безплатно" както и АБВ пощата, пълна със Спам И СКАМ) и затова спират предоставянето на видеосъдържание поетапно, до закриване на сайта.
И преди да се възмутите, по същоят начин преди години изчезна HIT.BG. Аз още 13-та година устисквам със финансирането на нашият форум (БЕЗ РЕКЛАМИ), и бях ах на кантара, но благодарение на колегите които миналата година помогнаха кой с колкото можа, за сега се справям)
Линк към обяснението от Броудкастинг Груп
Копие от изявлението на екипа на VBOX:
Цитат
Уважаеми потребители на Vbox7.com,
С вълнение споделяме, че никой от нас – екипът на Vbox7.com, не очакваше тази огромна вълна от внимание,  след промяната, която направихме със съдържанието с неуточнени авторски права след 15.01.2024 г. Получихме стотици писма и коментари – някои от тях носталгични, други – сърдити, но всички до едно – изпълнени с емоция! С Ваша помощ си спомнихме нещо, което винаги сме знаели, но сякаш бяхме позабравили – че Vbox7 е обичана епоха в българското съвремие, част не само от нашето порастване и израстване като хора и екип, но и на всички Вас – потребителите на платформата, които през годините осмисляхте това, че ни има. В такива емоционални моменти думите все не стигат и са малко, за да опишат вълнението да си част от нещо голямо, което е било и продължава да бъде част от ежедневието на хората.
Можем само да кажем – БЛАГОДАРИМ – че Ви има, че ни подкрепяте, че сте винаги наши най-верни фенове и най-големи критици! Причините за настъпилите промени са много и няма да ги посочваме подробно, защото много малко са тези, които действително се вълнуват от промените в законодателството (😊), които са факт. Вече разказахме какво ще се случи с Vbox7.com след промяната на 15.01.2024 г. тук. Но за да дадем възможност на епохата VBOX7, такава каквато всички я познаваме и обичаме да се сбогува с подобаващ поклон към своята вярна публика, считано от 22.01.2024 г. за срок от точно 1 месец връщаме всичко постарому – такова, каквото си беше преди .
Като екип обаче искрено вярваме, че бъдещето е на смелите и най-доброто предстои.
Та .. четете ги тези новини, да не стане като със Фейсбука
176221-0 :rofl: :rofl: :rofl:

Неактивен bobi mw

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Плевен
Много много благодаря за изчерпателния отговор.Ще прехвърля клиповете си във You Tube които не съдържат авторски права и ще се опитам тези които съм ги споделял във VBOX7 които съм споделял в нашият форум да ги споделя отново след редакция на линковете.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |