| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Консултация относно закупуване на micro GPS modul  (Прочетена 2951 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GRIDLIC

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 789
  • Населено място: София
Re: Консултация относно закупуване на micro GPS modul
« Отговор #15 -: 22 Септември, 2019, 03:53:31 »
Не е дядка а болен човек. Както писах по нагоре не съм запознат с тези тракери, и за това пуснах тази тема. Нямам никакво намерение да подслушвам никого, особено болен човек с исхемичен инсулт, Много благодаря на органите на МВР защото вече няколко пъти го пускахме за издирване и го намираха хората. Ама това не може да продължава вечно, просто трябваше много по рано да я пусна тази тема, защото последния път когато го намериха от полицията беше в "Пирогов" Някакви малки роми го бяха ударили по главата с камък, едва го спасиха хората в "Пирогов". Обсъждам да не би някй оператор да не ги поддържа тези тракери и да искат абонамент на договор. Но сега разбрах че е безплатно. Това ще създава по малко работа на полицията и ще ни спести много нерви на цялото семейство.
« Последна редакция: 22 Септември, 2019, 04:14:50 от GRIDLIC »
Енергията на кванта е равна на вибрацията по константата на Планк.

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 899
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: Консултация относно закупуване на micro GPS modul
« Отговор #16 -: 22 Септември, 2019, 11:31:03 »
Не е дядка а болен човек. Както писах по нагоре не съм запознат с тези тракери, и за това пуснах тази тема. Нямам никакво намерение да подслушвам никого, особено болен човек с исхемичен инсулт, Много благодаря на органите на МВР защото вече няколко пъти го пускахме за издирване и го намираха хората. Ама това не може да продължава вечно, просто трябваше много по рано да я пусна тази тема, защото последния път когато го намериха от полицията беше в "Пирогов" Някакви малки роми го бяха ударили по главата с камък, едва го спасиха хората в "Пирогов". Обсъждам да не би някй оператор да не ги поддържа тези тракери и да искат абонамент на договор. Но сега разбрах че е безплатно. Това ще създава по малко работа на полицията и ще ни спести много нерви на цялото семейство.
Ето това имах в предвид, макар че не исках да го пиша. Поради подобен инцидент, дреха и бастун, обувки могат да бъдат загубени “откраднати”. Устройството трябва да е закрепено на него. А някаква ламинирана табелка с името на болеста и адреса...... е задължителна.
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Консултация относно закупуване на micro GPS modul
« Отговор #17 -: 23 Септември, 2019, 00:54:06 »
Не е дядка а болен човек.
Колега, извинявам се, ако съм ви засегнал с това определение. Както споменах, аз съм почти на същият огън, тате навърши 83 преди месец и дори сам осъзнава, че забравя, че има деменция (прекарал е преди 2-3 г. микроинсулт, без да разберем, новият личен лекар ми извади душата да го карам на скенер, не ме питай какво ми беше, щото тате се дърпаше като малко дете, но за жалост диагнозата се потвърди - имал е инсулт. Отказва да пие хапчета, щото го боляло корема от тях).
За сега все още успява да иде то пенсионерският клуб на 150 м. от нас и да се върне, но и за мен напрежението е голямо. Още повече, че на 1=вия етаж имахме такава съседка, с Алхаймер и в последните години просто не я пускаха да излиза, идваше жена да се грижи за нея. На 3-тия етаж положението е същото - съседката седи заключена.
Но както спомена и колегата shri - няма устройство, което да не може да се намокри, счупи, загуби.
Щом не можете да го спрете да излиза, най-добре му окачете на врата на верижка нещо като тракер.
За друг приятел преди време бях поръчал нещо подобно:
https://www.aliexpress.com/item/33005087712.html?spm=a2g0o.cart.0.0.45173c00sjfiI2&mp=1
121949-0
Верно, малко е и шпионско щото при позвъняване вдига автоматично и чуваш какво се говори, но другата му функция е, че при СМС връща GPS координатите. Размера му е колкото 1/3 кибритена кутийка, батерията държи ден-два. Седи тук някъде в чекмеджетата, бих могъл да ти го пратя и ако ти върши работа - да ти го подаря.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
1 Отговора
1673 Прегледи
Последна публикация 15 Юли, 2015, 00:38:36
от angel angelov
1 Отговора
1309 Прегледи
Последна публикация 18 Октомври, 2015, 19:57:46
от ahedproductions
2 Отговора
1425 Прегледи
Последна публикация 15 Септември, 2017, 21:26:37
от Eltehno
6 Отговора
2186 Прегледи
Последна публикация 02 Октомври, 2018, 16:54:52
от bluelemon
5 Отговора
284 Прегледи
Последна публикация 06 Май, 2024, 13:23:18
от GRIDLIC

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |