Радиоприемници > Колекции

Още неща от колекцията. Колекцията от транзисторни апарати на ahedproductions

(1/8) > >>

ahedproductions:
Селена В216. Тази година я скъсах от употреба!

Телефункен Тиколо. Много работа ме чака по него.


Р-250М "Кит" . Работещ, настроен. Малки промени, като регулируемо АРУ. Ей сега ще обърна хола да видя къде се е дянала тая врътка, дето липсва!!! Искам да благодаря публично на [Костадин Кишишев] за това радио. Заслужил деец на радиоделото, прекрасен човек и пътеводна светлина в живота ми! Почивай в мир!

Аналогов модулен музикален синтезатор. Моя изработка, личен инструмент от диджейските години. В идеална форма е, зъл звук вади...

Philips Miniwatt A306. Неизползвана! Отлична емисия и вакуум 100 години след производството! Още утре ще си поиграя да й сваля характеристиките и да видим как да я впрегна в нещо красиво и дебело лакирано...

Малка порцийка от книжките ми.







Това е за сега! Поздрави!
Билян
73

vangelis:
Биляне,Биляне,в беля ме вкарваш приятелю!Вечният Р250! :good:И моят заема достойно място в колекцията,както и други свързочни RX,но...пусто място не достига :-[Вечна му памет на Кишишев,помня още благият му глас и усмивка.Да не се окаже, че сме стояли един до друг на бюрата на състезания по скоростна телеграфия :) :drinks:

ahedproductions:
:) Малко инфо пък ти прецени - телеграфа не го владея много-много и съм набор 81. Много малко време с тоя човек за съжаление...

ahedproductions:
Сервизна тестова плоча на Телефункен. Стерео. Неизползвана.


Валери:
Показаната по-горе лампа не е ли U306  :unknown:
http://www.radiomuseum.org/tubes/tube_u306.html

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
Премини на пълна версия