| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Хора, на които да благодарим  (Прочетена 43177 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bxd

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 275
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #45 -: 23 Май, 2019, 10:41:42 »
Аз благодаря на ian, че ми подари едни дребни, но важни части за завършването на реставрацията на Мелодия стереото ми ... Която пък прибрах от боклука благодарение на "Николов" :)
Също така преди време и други колеги са ми помагали, съжалявам че не помня имената им, но благодаря на всички... Много готино общество си имаме тук.
*** Търся: Telefunken 664WK *** Реставрирани: Хармония 20; Концерт; Симфония; Tesla 606 A; VEF Radio; Ригонда Моно-> Стерео; Мелодия 11; Романс; Мелодия 14 стерео *** Чакащи за реставрация: Loewe Opta 2367W *** Чакащи реставрация: <<няма>> :( ***

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #46 -: 23 Май, 2019, 13:32:56 »
И аз да благодаря на един колега, който наскоро се появи във форума! Става въпрос за Слабака.
Случи се така, че наскоро купих един Philips L6X38T, с основен дефект, липса на кутията (държача) на батериите и това беше причината да го взема много изгодно. Обаче, репродукцията и се оказа сложна задача, с особена конфигурация, която от снимките в нета трудно ме ориентираше...Понеже Слабака има същия, го помолих за по-подробни снимки и някои размери. Обаче, човека ми отговори защо да усложняваме нещата и направо свали неговата и ми я прати! Това "отприщи" нещата и копието е готово, а неговата я пратих обратно. Те така се работи, както казваме у врачанско!
Още веднъж, благодаря Краси!
0888981645, 072365106

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #47 -: 23 Май, 2019, 13:35:26 »
И още една снимка :
0888981645, 072365106

Активен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3902
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #48 -: 02 Юли, 2019, 17:48:50 »
Изказвам благодарност на колегата shri, за съдействието му по придобиването от мен на говорител и радио от Германия.
Да си жив и здрав Иване  :drinks: .

Неактивен ditronix

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 421
  • Населено място: Провадия
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #49 -: 03 Юли, 2019, 07:41:17 »
Иван е готин. Добряк, обича да помага. Веднъж отидох за не помня какво у тях, а си тръгнах с две торби неща. В караваната ми светят лампите, които той ми подари тогава. Хубаво е да има повече хра като него!
DRL  модули за всички видове автомобили!

Неактивен ragis

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 36
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #50 -: 07 Юли, 2019, 16:02:54 »
Благодаря на NHB, origo и останалите които се включиха в борбата ми с Електрона !!!  :bravo:

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #51 -: 30 Юли, 2019, 18:25:21 »
Искам да използвам случая, да изкажа благодарност към колегите arni13 и Chervenoarmeec които бързо се отзоваха на моето търсене на подложка за диска на грамофон Unitra G602. Не само, че ми предложиха подложката безплатно, но и цялото грамофонно шаси. Благодарение на arni13 сега не само имам необходимата подложка, но и цяло шаси в много добро механично състояние, в готовност за всякакви бъдещи експерименти и изпитания за повишаване на качествените му показатели.
Благодаря! С помощта на нашата общност реставрацията става съвсем достъпна!  :good:
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #52 -: 02 Август, 2019, 09:33:48 »
Благодаря от сърце на колегата Radist за подарените високоговорители.
Ще бъдат реставрирани и вложени в Български озвучителни тела чакащи за реставрация, и надявам се да заемат достойно място в бъдещия СЗ музей на техниката в България.
Радвам, се че все още има читави хора в България! Респект!
 :hi:
Омраз!

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #53 -: 21 Август, 2019, 21:20:04 »
Искам да Благодаря на колегата Venci за страхотния подарък, и търпението да ме изчака докато се натуткам да дойда!
Много, много Благодаря! Подаръкът страшно много ме трогна! Обещавам да го съхранявам и пазя като очите си!

Омраз!

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #54 -: 01 Ноември, 2019, 20:36:38 »
Огромни благодарности на Любо от Плевен подвизаващ се под псевдонимът cmdj7  за тази клавиятура! Аз само го попитах знае ли нещо повече за нея и той направо ми я подари :)
Ще направя тема по въпроса, когато я измия и наснимам от вътре и от вънка хубаво и с ваша помощ да я разгадаем :)

Активен styrshel

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1532
  • Населено място: Варна
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #55 -: 18 Ноември, 2019, 19:13:25 »
Благодаря на Драго - ditronix - за подарения монитор НР L1908w, Благодаря Драго!!! :drinks:

Неактивен joro

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 148
  • Населено място: Пловдив
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #56 -: 18 Ноември, 2019, 20:41:03 »
Благодаря на Ники - NKK -за подареното грамофонно шаси

Неактивен Yassen

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 331
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #57 -: 18 Ноември, 2019, 21:08:41 »
Видях, че сте благодарили на Ники - NKK. Искам и аз да му благодаря, с него нееднократно съм имал взимане-даване. Много коректен и приятен човек. :drinks:
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.

Неактивен BatKoce

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 495
  • Населено място: Ракитово
    • velevel
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #58 -: 29 Ноември, 2019, 15:23:37 »
Благодаря на колегата styrshel! Закупих от него едни светодиоди, но той не е забравил, че реставрирам телефони и ми е изпратил подарък - рядък, оригинален текстилен кабел.  :hi:

Неактивен bradi

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 75
  • Населено място: гр.София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #59 -: 29 Ноември, 2019, 16:58:00 »
Искам да благодаря на колегата NKK! Изключително точен и коректен.Не стига че това което ми прати бе на символична цена но и ми добави подарък!
Благодаря ти Ники :drinks:

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |