Измервателна и тестова апаратура > Колекции

Малък,симпатичен, рядък и работещ

(1/1)

lager:
Това е VOLTCRAFT DMM3500.Имам го отдавна, вече не го ползвам защото имам мноого други,отвреме навреме го проверявам дали е наличен.Още един към достатъчното епитети-с автоматична смяна на обхвата, не на измерваната величина. Мери само напрежение и съпротивление.Рядък го слагам защото в цялата мрежа открих само една снимка на модела, изпран в пералня АЕГ.

CVT:
За рядък не знам - спомням си че преди 15-тина години ги имаше масово по железариите и бяха всякакви марки и цветове, но горе-долу един и същ хардуер. Ето моя - само дето калъфката се скъса, но и без нея винаги си го държа в жабката.

lager:
Вашата железария е била доста напред, в нашата продаваха само пирони и поцинковани фитинги.Моето е донесено от ГФР.

CVT:
Под "железария" имах предвид магазини като Бриколаж или Практикер. Моя го взех от Home Depot от Щатите преди 15-тина години. Беше 10 или 15 долара до колкото си спомням. Иначе си е китайска "white box" изработка, където могат да ти ги произведат и да сложат каквато марка си искаш. Най-новите им версии вече имат и милиамперметър:

https://www.aliexpress.com/item/1005001908547114.html

Навигация

[0] Списък на темите

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
Премини на пълна версия