| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: SONY DVD PLAYER алтернативи  (Прочетена 1261 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
SONY DVD PLAYER алтернативи
« -: 29 Юли, 2016, 11:42:19 »
Колеги, наскоро ми попадна един SONY DVP-S335 DVD PLAYER с неработеща оптика, бях го преместил в секция скрап , но  тъй като видях , че колегата plamenhar търси оптика за подобно устройство ми хрумна да потърся за мойто -  белким изскочи нещо на тънка цена.  за съжаление дори и пословично евтините алиСекспрес продават оптиката за 50 долара , което прави ремонта невъзможен като разумна инвестиция
http://ru.aliexpress.com/item/Brand-new-Original-Laser-Lens-Replacement-For-SONY-DVP-S335-CD-Player-Lasereinheit-CD-DVP-S335/32439526770.html

 и в този ред на мисли ми се иска да ви попитам, възможно ли е да извлека някаква полза от ДВД-то с неработеща оптика , примерно да ползвам аудиосекцията като DAC, RIIA предусилвател или ... дайте идея, после ... дали примерно може да имплантирам карантията на модул CD или DVD плейър от  компютър или ... да го мятам в кофата :hi:

За желаещите да  помогнат със съвет мога до дам сервис менюала

http://dox.bg/files/dw?a=ceff2a087a

Благодаря предварително на отзовалите се :hi:

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
4 Отговора
2233 Прегледи
Последна публикация 06 Март, 2015, 21:40:35
от simo_
1 Отговора
1140 Прегледи
Последна публикация 23 Октомври, 2015, 12:10:51
от ingkunev
1 Отговора
1420 Прегледи
Последна публикация 17 Септември, 2016, 09:11:45
от stoi
2 Отговора
868 Прегледи
Последна публикация 03 Юли, 2019, 21:13:13
от Eltehno
4 Отговора
856 Прегледи
Последна публикация Днес в 07:36:50
от -JonnS-

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |