| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: кой боядиса коня ми зелен ?  (Прочетена 1048 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен help40

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 253
  • Населено място: Варна
кой боядиса коня ми зелен ?
« -: 18 Януари, 2019, 01:17:55 »
Здравейте отново ,

преди ден-два станах горд собственик на електрическа отвертка,  взех я от колега от форума ,  по обява от форума .
Но за мое нещастие , тя нама накрайници .... и тъй като колегата от когото я взех споменя, че вече няколко човека от форума са взимали такава от него ...
реших да питам какви накрайници използват ...

но на някой не му хареса темата ми  първо  изтри картинка на сайт с накрайниц ... хайде , това някак си го разбирам , чужд сайт е сниман, въпречи че не съм слагал линк , само скрийншот  защото там се виждат наименованията  ... 

а после още някой (или същия)  ми затри темата съвсем ....

какво толкова има , ако питам за отверката си ?  българска отверка ЕМО22  явно това е запретна тема ?
снимка няма да слагам , да не ме изтрият пак , ето тук има снимка
https://www.sandacite.com/forum/index.php?topic=11663.msg93334#msg93334

ако някой, който има такава прочете , моля позъветвайте ме ...  с какъв накрайник се използва това чудо на техниката   :flag_of_truce:
Внимание! Противникът подслушва!   
Как да контролираме Вселената, без да привличаме вниманието на санитарите

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: кой боядиса коня ми зелен ?
« Отговор #1 -: 18 Януари, 2019, 02:37:59 »
СМ-ЕМО 1136 електромеханична отвертка

е това което имаш , 22 e модела само на захранването.

Не съм ти забърсал темата аз,  само скриншота ти махнах, даже не е изтрит ами просто отмаркиран.

Предполагам, който я е забърсал ще те уведоми...

И пак ти казвам, за да получиш адекватен отговор дай снимка на Гнездото за битовете...
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен cmdj7

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 77
  • Населено място: Плевен
Re: кой боядиса коня ми зелен ?
« Отговор #2 -: 18 Януари, 2019, 05:29:31 »
 :empathy2:

Защо не ми писа да ти кажа  :drinks:

Накрайниците са просто като стандартна отвертка, но без дръжка с "прищипани" две срещуположни ушички за "зацепване" в двата прореза на главата /накрайник !
Съобразяваш диаметър и дълбочината на главата, която да определи мястото на ушичките за да попаднат при вмъкнат докрай в главата накрайник в прорезите - все едно бъркалки на миксер и тяхното захващане в него  :good:
Правеха се доста самоделно и бяха грозновати, но от здрава стомана някога !
Ако открия някой накрайник по-нататък, ще ти ги подаря, но едва ли са ми станали !
Ето и две снимки от нета, които при увеличение загатват формата им ....

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |