| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: телевизор Panasonnic TX-P42S20E - не се включва.  (Прочетена 2972 пъти)

0 Потреб. и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен CVT

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1300
  • Населено място: София
Re: телевизор Panasonnic TX-P42S20E - не се включва.
« Отговор #15 -: 01 Ноември, 2021, 15:53:54 »
Това са хора с престарял начин на мислене. В Нета е пълно с информация.

Активен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3522
  • Населено място: Варна
Re: телевизор Panasonnic TX-P42S20E - не се включва.
« Отговор #16 -: 01 Ноември, 2021, 17:11:42 »
Това не е съвсем вярно особено ако се отнася за плазми и други подобни който скоро ще станат анахронизъм и хората няма да ги ремонтират вече,там всичко зависи от човека който питаш и в повечето случаи заради пълното техническо невежество на питащия.НБС форума е друга манджа,там има някакво надцакване като в игра на карти на кой му е по голям...........поялника.Мен лично ме изгониха от там защото нямам булстад въпреки че бях там почти от основаването на форума и какво...........голям праз.Разплетох си чорапите от мъка ;) Представете си ситуация ,ние да започнем да гоним хора от форума защото не били на по малко от 50 години или защото нямат поне 100 стари радиоапарата или някаква друга дивотия,точно това стана там.Ти не си от нашите........къш :lol: Всичко зависи от колегите и психическата настройка на хората във форума.Пресен случай,аз днес след обед пуснах тема за схема на една Yamaha.Не е на клиент,аз такива отдавна нямам защото съм зарязал това занимание,просто от спортна злоба реших да я мъча :) Пуснах тема и колегата didov  след по малко от час сложи сервизмануала за което съм му безкрайно благодарен.
« Последна редакция: 01 Ноември, 2021, 17:19:44 от lz2xl »

Неактивен lz2lx

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 413
  • Населено място: България
Re: телевизор Panasonnic TX-P42S20E - не се включва.
« Отговор #17 -: 01 Ноември, 2021, 17:16:35 »
Това са хора с престарял начин на мислене. В Нета е пълно с информация.
Всеки има уста и говори :)
Аз съм се смял на доста неща в нета. Примерно един смазваше амортисьорите на перална машина с грес.

Неактивен CVT

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1300
  • Населено място: София
Re: телевизор Panasonnic TX-P42S20E - не се включва.
« Отговор #18 -: 01 Ноември, 2021, 17:42:58 »
Ти и тази тема ако прочетеш цялата ще се посмееш, но рано или късно се появява човек който си разбира от материята за да каже какво имат и какво нямат плазмените телевизори.  :D

Неактивен GRIDLIC

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 788
  • Населено място: София
Re: телевизор Panasonnic TX-P42S20E - не се включва.
« Отговор #19 -: 01 Ноември, 2021, 21:23:19 »
Причината е че лично аз не съм виждал такъв телевизор за който пише Колегата. Иначе съм правил плазма с осем плазмени лампи и осем инвертора.
Енергията на кванта е равна на вибрацията по константата на Планк.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |