| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Некоректни търговски вериги  (Прочетена 3370 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен peppone1

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 109
  • Населено място: Пловдив
Некоректни търговски вериги
« -: 04 Юли, 2013, 22:10:39 »
Здравейте, понеже си изпатих от некоректни продавачи, отварям тази тема. Въпроса е, че бях купил проводник от магазин ТМТ-Пловдив, ул. Цариградско шосе. Проводника исках да бъде 25 кв. мм, дължина 1м., с плътно жило, след като го показах на витрината, и казаха че имат от него, и го бях платил, ми дадоха многожичен. Аз казах че не ми върши работа и искам да го върна, а те ми отговориха, че трябва да го сменя с друг и след като нямат такъв, не мога да го върна. Там е работата че първо плащаш на касата и после ти носят продукта, а аз вече друг път чакам да ми го донесат и тогава го плащам. И друг случай в Техномаркет, бях купил един декодер, за който ми казаха че става и за телевизори които нямат AV-вход и може да се свърже към тунера, а се оказа че не става. След 1 месец докараха такъв с модулатор и исках да го сменя с него, като им обясних, че ми трябва за телевизор без AV-вход, а те ми казаха да си взема преходна скарт букса с чинчове и така след малко повече обяснения ми го смениха, но бяха доста сърдити, сякаш е техен и едва ли не аз нещо съм виновен. Вместо да те упътят да ти предложат друг, аз трябваше да им обяснявам, как да се свързва, и съм видял в сайта че имат, а те ми казват че нямат такъв, и трябваше да им го посоча на витрината. Ако някой има подобни случки не ги сподели.
« Последна редакция: 04 Юли, 2013, 22:16:51 от peppone1 »

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
Re: Некоректни търговски вериги
« Отговор #1 -: 04 Юли, 2013, 23:45:37 »
цитат - Пепоне1"Проводника исках да бъде 25 кв. мм, дължина 1м., с плътно жило"
Пепоне, интересно ми е ... това за какво ти е трябвало ? предполагам за електрически стол или високоволтов далекопровод ?
« Последна редакция: 04 Юли, 2013, 23:52:06 от Simo »

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3900
Re: Некоректни търговски вериги
« Отговор #2 -: 05 Юли, 2013, 11:17:00 »
Може да го използва за вторична намотка за поялник, пирограф...

Неактивен peppone1

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 109
  • Населено място: Пловдив
Re: Некоректни търговски вериги
« Отговор #3 -: 05 Юли, 2013, 11:20:02 »
Трябваше ми за човка на поялник и за много други неща, и каква връзка има това с темата?

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Некоректни търговски вериги
« Отговор #4 -: 05 Юли, 2013, 22:35:21 »
Техномаркет - Младост -4, до "Бизнес парк - София" - работят по същия начин!
"Кредитните консултанти" който върлуват на глутници в магазина, освен че са изключително досадни, са зверски некомпетентни в това което предлагат.    :negative:
Омраз!

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Некоректни търговски вериги
« Отговор #5 -: 06 Юли, 2013, 10:33:33 »
А з, не съм видял коректна верига. Но в БГ е по-добре от чужбина. Купете си нещо от Media-Markt, обещавам ви, че ще ви побелее косата при това на двойна цена на уреда  ако го бяхте закупили от БГ.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен peppone1

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 109
  • Населено място: Пловдив
Re: Некоректни търговски вериги
« Отговор #6 -: 24 Юли, 2013, 13:36:37 »
Забравих да спомена и Викиват. Преди 10г. бях купил оптика KSS-213B и още като я отворих видях че беше отпоена транспортната спойка и беше въртян тримера и като я сложих на Сонито, работеше около 2 часа и след това отказа да приема всички дискове, очевидно я бяха свалили от издухана уредба, а и цената беше около 63 лв. В друг магазин я намерих за 36лв., а по-късно и за 10лв. и последната работи и до днес.
« Последна редакция: 24 Юли, 2013, 13:48:22 от peppone1 »

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |