| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Брой символи в подписа  (Прочетена 4003 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Брой символи в подписа
« -: 29 Ноември, 2012, 17:04:35 »
Броят на символите в подписа според мен трябва да бъде увеличен поне до 250 символа. И резолюцията на аватарите е твърде малка, според мен 250 х 250 пиксела е добре.
« Последна редакция: 29 Ноември, 2012, 17:07:46 от origo »
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Борис Борисов

  • Модератор
  • Квантов електрон
  • *****
  • Публикации: 437
  • Населено място: гр.Бяла, обл.Русе / София
  • Борис Борисов
Re: Брой символи в подписа
« Отговор #1 -: 29 Ноември, 2012, 18:46:36 »
И аз съм ЗА! :writer:

Неактивен simo_

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 491
Re: Брой символи в подписа
« Отговор #2 -: 29 Ноември, 2012, 18:56:28 »
Аз също! Може да се отпуснат малко пиксели за аватарите :D, сигурно има ресурс.

Неактивен Ricarq

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 432
  • Населено място: Габрово
Re: Брой символи в подписа
« Отговор #3 -: 29 Ноември, 2012, 19:00:08 »
Според мен аватарите така са си добр , единствено броят на символите ако могат да се увеличат и не само в пдписа, ами и в главния прозорец на писане .

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Брой символи в подписа
« Отговор #4 -: 29 Ноември, 2012, 21:51:31 »
Не виждам смислена причина, един подпис да е като роман в 3 тома ;) Обикновено 1 ред е достатъчен, тук са 2 реда и 100 знака.  Все пак нали и темата трябва да се вижда и чете, а не само подписа на автора ;) Какво примерно би искал да напишеш ти origo за което да не ти стигат 100 знака?

За аватарите - пак съм на това мнение, все пак няма да си слагаме снимка в цял ръст в сайт за запознанства, за да ни трябва 250х250 пиксела? Та това ще заеме близо 1/4 от полето за писане? На Skype са дори по-малки от сега разрешените.

В темите може да се пише до 20 000 символа, нещо съвсем нормално и приемливо. Ако текста който искате да споделите е по-голям, спокойно можете да го оформите като статия и да го качим в началният сайт като такава /нещо за което молех още от 1 година в предишния форум :) /, а тук да се даде само линк към статията и съответно обсъждането и.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Брой символи в подписа
« Отговор #5 -: 29 Ноември, 2012, 22:20:12 »
Това искам да напиша:
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....
Относно аватарите, твърде дребни са, нищо смислено не може да се качи което да не си загуби смисъла с този размер, но това си е лично мнение.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Брой символи в подписа
« Отговор #6 -: 30 Ноември, 2012, 11:09:47 »
Даа, малко са символите за твоя подпис ;)) Но пък звучи добре. Хайде няма да се караме за някоя и друга буква, ще ги направя 256 :))

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: Брой символи в подписа
« Отговор #7 -: 30 Ноември, 2012, 11:21:25 »
Даа, малко са символите за твоя подпис ;)) Но пък звучи добре. Хайде няма да се караме за някоя и друга буква, ще ги направя 256 :))

А така, трябва да е гръгло число и 256 е добре.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Брой символи в подписа
« Отговор #8 -: 30 Ноември, 2012, 11:31:47 »
Благодаря за разбирането и отзивчивостта :)
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |