| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Тулан - компактен модел  (Прочетена 2567 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Vladislav

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 94
Тулан - компактен модел
« -: 16 Септември, 2015, 22:36:41 »
Здравейте,

присетих се от темата на Любо Божков с хубаво реставрирания му Тулан 660, че преди известно време видях на битака този малък и симпатичен модел на най-солидната ни марка от едно време. Продаваше се за 100 лв., но някой тъкмо го беше купил, когато го видях. Не помня да съм виждал този модел, та реших, че си струва да го споделя тука.

« Последна редакция: 16 Септември, 2015, 22:43:21 от Vladislav »

Неактивен Младенов

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 176
  • Населено място: София
Re: Тулан - компактен модел
« Отговор #1 -: 16 Септември, 2015, 23:21:33 »
Ти направо уби всичко детско в мен с този пост.Толкова време вече се опитвам да го забравя този Тулан,а сега все едно ми сложи пръст в раната.Бях там точно когато го извадиха за продажба и лошото беше че го продаваше най неподходящият мангал на целия битак.Много крив маймун дето изобщо не става коментар с него.Още ме е яд,защото нямах в себе си въпросните 100 пари а имах 80.Не ми го продаде и след една обиколка за 15 минути вече го нямаше.Беше в супер за годините си състояние без липси,красиво радио и то рядък модел.Но c'est la vie какво да се прави

Неактивен Vladislav

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 94
Re: Тулан - компактен модел
« Отговор #2 -: 20 Септември, 2015, 18:12:21 »
Наистина е жалко, че не го грабнахме ние, но се надявам, че е попаднало в ръцете на ценител. Аз исках да попитам в темата дали има сведения какъв модел е редиото. Зная, че във форума има сериозни познавачи на нашето електронно производтство отпреди войната, които имат дори фирмена литература на фабрика Тулан, и се надявам, че някой ще знае.

Неактивен Любо Божков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1618
  • Населено място: с. Ресен общ. В.Търново
Re: Тулан - компактен модел
« Отговор #3 -: 20 Септември, 2015, 20:58:44 »
Да не би да е този?

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |