| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Предложение за: Първа НАЦИОНАЛНА сбирка на форума 21.10.2017  (Прочетена 19770 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Laic

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 155
  • Населено място: Пазарджик
  • Петър Петров
Колеги,
Искрено Ви моля, на сбирката не споменавайте пред съпруги и приятелки цената на хобито! Аз не се притеснявам, защото моите радия, до едно, или са ми подарени или са намерени до кофата за смет.  :D Ама все пак не е здравословно - ще тръгнат едни претенции за кожени палта и т.н.
МОМЧЕТАТА НЕ ПОРАСТВАТ,САМО ИГРАЧКИТЕ ИМ СТАВАТ ПО-СКЪПИ.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Да внеса и едно уточнение, щото получих такова запитване.
Аз лично, смятам с 2-3 апапи да съм там на 21 СЪБОТА около 13-14 ч. и да пием бири  :drinks:
Същинската част се предвижда да започне към 18-19 ч. с ядене, пиене и биене :)
(ако някой дойде, но обърка масата и компанията, мисля че няма да е голяма загуба ;) )

Ако се осъществи варианта, няколко души да идем в петък, то случайно минаващи колеги, могат да ни посетят и преди вечерята, но все пак, ако някой реши да дойде само за по една лимонада и желае да се види с повече народ, нека се ориентира към посоченият по-горе часови интервал.

 :drinks:
« Последна редакция: 05 Октомври, 2017, 17:37:50 от Gabo »

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Остават още 5 дни до поръчката на тениските (на 13 трябва да ги дам за печат, за да са готови за сбирката)
А сбирката, за който още се чуди, ще е на 21 октомври (събота) вечерта :) Ако не искате да преспивате, ако сте на диета и дори не пиете - елате да попеем поне. 8)
Сега е момента да влезете в историята (и в архивите).
След години (10, 20, 30), ще се хвалите - еххх, а аз бях на ПЪРВАТА национална сбирка на форума, ще показвате снимка лично с мен, пък народа край вас ще цъка с език и ще ви иска автографи.
 :drinks:

Неактивен dinev66

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Пловдив
Здравейте колеги, възможно е и аз да дойда, иска ми се, но не е сигурно. Без нощувка, аз съм близо, ще се прибира до Пловдив.

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Ще се радвам да те видя!  :drinks:
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен dinev66

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Пловдив
И аз ще се радвам да се видим.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Здравейте колеги, възможно е и аз да дойда, иска ми се, но не е сигурно. Без нощувка, аз съм близо, ще се прибира до Пловдив.
Ако решиш - заповядай. GPS координатите ги има на сайта на комплекса, а аз няколко дни преди сбирката ще изпратя на ЛС телефонният си номер ако се наложи да търсите пътя :)
/само с тениската не знам как ще стане, щото ако пък не успееш да дойдеш, ще трябва да си я нося аз, но все пак дай размер, пък ще видим/

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
По повод запитване на ЛС за тениските, подарък тениски получават само тези, които ще присъстват на сбирката.
За другите желаещи, след провеждането на сбирката ще пусна видовете размери и цени и който желае, ще може да си поръча. Но пак казвам - след като мине сбирката, защото за сега ми е по-важно да направя тези за 21-ви. (а всяка ще бъде с надпис с името на човека и отнема време и за проект и за печат след това)
 :drinks:
Имате срок до сряда (11) да се включите в записването, след това може и да мога да дам заявка за печат на тениски, но ако са стандарните XL, L  размери и без името) но не по-късно от 15.
 :drinks:

Неактивен dragan

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1167
  • Населено място: Пловдив
до 21 има време, може и Метро да прокопаят, по някой европроект :)
до 21 има време, може и Метро да прокопаят, по някой европроект :)
По повод запитване на ЛС за тениските, подарък тениски получават само тези, които ще присъстват на сбирката.
За другите желаещи, след провеждането на сбирката ще пусна видовете размери и цени и който желае, ще може да си поръча. Но пак казвам - след като мине сбирката, защото за сега ми е по-важно да направя тези за 21-ви. (а всяка ще бъде с надпис с името на човека и отнема време и за проект и за печат след това)
 :drinks:
Имате срок до сряда (11) да се включите в записването, след това може и да мога да дам заявка за печат на тениски, но ако са стандарните XL, L  размери и без името) но не по-късно от 15.
 :drinks:
За Драган от Пловдив размер XXL

Неактивен dinev66

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Пловдив
Ако решиш - заповядай. GPS координатите ги има на сайта на комплекса, а аз няколко дни преди сбирката ще изпратя на ЛС телефонният си номер ако се наложи да търсите пътя :)
/само с тениската не знам как ще стане, щото ако пък не успееш да дойдеш, ще трябва да си я нося аз, но все пак дай размер, пък ще видим/

XL. Ако не успея да дойда ще ми я пратиш за моя сметка.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Заявката за тениските е изпратена, та ако някой в последствие реши, че ще идва, трябва да е със стандартен размер - L, XL и то ако се обади до събота най-късно.
 :drinks:

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
 :drinks:
Колата ми е готова, днес я взех! Горещо препоръчвам сервиза ("Сервиз А+"), страхотна работа, отзивчиви, навременно и качествено.
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Хайде колеги, не се срамувайте, остана още само 1 седмица по паметното събитие -  Първа НАЦИОНАЛНА сбирка на форума 21.10.2017 г.
Все още можете да се запишете за участие, да дойдете да се напием, да се сбием и т.н.т.  :lol:
 :drinks:

Активен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
dinev66, ако идваш кажи да взема САБА-та да ти я връча когато имаш време да я видиш, че нещо стана и не мога да я оправя ;)

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Настъпва финалната седмица, утре потвърждавам резервациите според това кой какво ми е заявил (освен на тези, дето сами са си направили)
Тениските са дадени за печат.
Все още ако някой има желание, може да се присъедини.
Последно за тази седмица записани:

1. Аз - 1 нощувка за 1 човек + Софра /Транспорт - Пазарджик за 3 човека/ - Запазил съм апартамент за мен и johnstalker
2. Мано - 2 човека софра - 1 тениска XL
3. Laic - 1 за нощувка, 1 за софра, ще пътува с мен  -1 тениска - XXL
4. ian -  1 нощувка, 1 софра /Ихтиман/ Запазен апартамент + ahedproductions - 1 тениска - L
5. goldib - 1 софра /Пловдив/ - 1 тениска - XXL
6. ahedproductions - 1 нощувка, 1 софра, София - Запазен апартамент + ian - 1 тениска - XL
7. lz1tka - 1 софра /Костинброд, 2 човека за СФ/ - XL тениска
8. TheHungry - 1 нощувка за 1 човек + Софра /Транспорт - Пловдив за 4 човека/ - Запазил съм бунгало за 2-ма- 1 тениска
9. Лъчо Минков - 2 нощувка, 2 софра, София (Транспорт за още 2-ма) - 1 тениска - XXXL
10. johnstalker - 2 нощувка, 2 софра, ТРОЯН (Транспорт за още 2-ма) - Запазен апартамент с мен - 1 тениска - XXL
11. dragan, 2 нощувка, 2 софра - ПЛОВДИВ - Запазил съм бунгало за 2-ма - 1 тениска XXL
12. chav_chav - 1 софра, другото е в процес на уточнение - XXXL
13. spasdimitrov - 2 за нощувка, 2 за софра (София) XXXL
14. dinev66 - 1 софра.,Пловдив, тениска XL
==============
14 човека до тук.

 :drinks: :drinks: :drinks:

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
1390 Прегледи
Последна публикация 18 Март, 2018, 13:41:09
от Pichaga933

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |