| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Радиола Рассвет с механичен часовник и грамофон ...  (Прочетена 693 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Слабака

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 38
  • Населено място: с.Фазаново област Бургас
  Една мила история ...Сватбен подарък на семейство от Враца в началото на 70те . Преди десетина години децата на възрастната жена правят ремонт и разчистване на жилището и , радиото се озовава до кофата за боклук . Разбирайки за това  жената го прибира обратно , шие му покривало и го слага под леглото си . В разговор с мой приятел , който  гостува на семейството става дума за мен , че съм любител на стара техника .  Жената  измъква радиото и му казва да ми го донесе , щом ще го пазя - " Това е младостта ми и най-хубавата част от живота ми , не искам да умре преди мен ...." Освен че ми харесва ,това радио има и друга стойност ... Благодаря на Слави който възстанови грамофона и на Орлин за частите и съдействието . Това е състоянието в което го получих . Когато е готово ще публикувам снимки .
« Последна редакция: 25 Септември, 2023, 00:32:05 от Слабака »
Всеки избира възрастта в която ще премине през живота си !

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |