| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Излъчване на смущаващ сигнал  (Прочетена 31931 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Излъчване на смущаващ сигнал
« -: 08 Февруари, 2013, 19:47:20 »
Вчера моят комшия под мен монтира чинийка за приемане на ефирна кабелна телевизия.За да му е удобно на него сложи чинията много високо почти под моя прозорец.За сведение той е пълен ненормалник,каресчия и никой от входа не иска да си има работа с него.Дори и да му кажа,че не съм съгласен нищо няма да се получи.Идеята ми е да направя някакъв излъчватен на смущаващ сигнал който да влоши рязко качеството на сигнала.Разбира се без той да разбере.Ще извика техници които ще преместят на друго място чинията където няма да ми пречи.Как да направя това което съм решил.Давайте идеи но да бъдат незабележими за околните за да не го настроя срещу мен.Изкукал пенсионер но физически здрав.Не си заслужава да го лежа... ???

Неактивен deniz5612

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 305
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #1 -: 08 Февруари, 2013, 20:59:35 »
EDIT ( Не обичам да едитвам...ама това го бърша... има правило срещу тaкива изкзвания в общата рамка на форума)
Не го приемай като критка... :)

Шегичка разбира се , но и аз съм любопитен за такава гадорийка  :nyam2:
« Последна редакция: 08 Февруари, 2013, 21:03:26 от Pichaga933 »

Неактивен simo_

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 491
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #2 -: 08 Февруари, 2013, 21:39:10 »
Може да го бъзикнеш, като редовно слагаш фолио от шоколад например между чинията и окото, или пък да обвиеш окото. Според мен е най-лесно, но трябва да не те види.

Неактивен rkounev

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 542
  • Населено място: София
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #3 -: 08 Февруари, 2013, 21:52:31 »
Мисля,че не това е идеята.Доколкото схванах ,трябва да се компрометира сигнала,за да се премести чинията.

Неактивен deniz5612

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 305
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #4 -: 08 Февруари, 2013, 21:58:37 »
EDIT ( Не обичам да едитвам...ама това го бърша... има правило срещу тaкива изкзвания в общата рамка на форума)
Не го приемай като критка... :)

Шегичка разбира се , но и аз съм любопитен за такава гадорийка  :nyam2:
Бе опоменато че е шегичка , и в тона който бе написано , плюс емотиконите , едва ли някой би го взел на сериозно , ноооо в тебе е НОЖА  :i_am_so_happy:

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #5 -: 09 Февруари, 2013, 19:13:23 »
Мисля,че не това е идеята.Доколкото схванах ,трябва да се компрометира сигнала,за да се премести чинията.
Това е смисъла!Това с което въздействам не трябва да е видимо.Станиоли,магнетрони...Питам сериозно.Сега не мога нищо да си изтупам от прозореца.

Неактивен ONZI

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1035
  • Населено място: Севлиево
  • Митко Матев 0886739549
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #6 -: 09 Февруари, 2013, 19:52:06 »
Ако е наръки кабела към конвертора-промуши го със тънка кърфица така че да дава на късо.
Излишната част от кърфицата я режеш да не се вижда.

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #7 -: 09 Февруари, 2013, 20:13:52 »
Всякакви варианти с доказуеми намеси трябва да
бъдат изключени.Само излъчване на смущаващ сигнал който да може да се спре веднага.Щом се влоши картината той ще извика техниците и те ще забележат ако има намеса и веднага ще се усъмни в мен.Смущаващия сигнал може да се спира и пуска многократно и да се спре при появата на техниците.Това е идеята.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #8 -: 09 Февруари, 2013, 20:56:27 »
Е чак толкова ли ти пречи тази чиния? Навярно човека от зор я е сложил там.
То и при баща ми нещо подобно се беше получило, 1 година си работи на Виваком антената, но от общината пропуснаха да подрежат дърветата и хайде - картината заби. Техниците първо предложиха да я сложим на съседите над нас на терасата, но аз отказах и търчаха 2 часа с уреда, докато намериха в края на терасата читаво място.
Викни го на гости, пийте по една ракия и се разберете по съседски, че то тръгне ли се на нож и номера да си правите и до бой може да се стигне, отделно до сега гледам все детски съвети получаваш във форума.

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #9 -: 10 Февруари, 2013, 03:45:24 »
Що бре тупай си...Аз съм срещу това да се тупа от джама - бесно селско е когато и под тебе има други етажи...

Тука от кухните от джамовете тупат кухненски покривки , сутринта колите са във всякаква манджа от домати до хляб...

Некой да каже сериозно  тия сателитки на какви честоти работят и някакъв прост генератор на шум там сложен ли е , ако не питай тука:

http://dtv-bg.com/index.php

тука са все сателитни хакери

Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #10 -: 10 Февруари, 2013, 05:35:25 »
Според мен Gabo е прав. Едва ли, дядо пенсионер е искал на му пльокнат легена на терасата точно там, няма нормален човек който да иска да си скрие малкото останало пространство с някакво желязо. Работата е на кабеджийте, който пък от своя страна работят с презумпцията че, ( Не могат да им платят толкова малко, колкото малко могат да работят) и в общи линии порочния кръг се затваря.
  Едва ли дядото е толкова лош колкото се представя, но просто когато нарочат някой за конфликтен, обикновено целият вход е против него. В нашият вход е същото, предполагам и навсякъде.
  Аз също съм имал разправия с кабедлжийте, редовно осират кутиите във входа, трещят по обяд (между 14:00 и 16:00), бяха изкъртили плочките пред входа, та се стига и до намеса на полицията. Не да ме прибират разбира се, но да бъда по-убедителен, че трябва да си свършат работата до края.  Редовно на антената ми са се закачвали lan кабели, и други гадости, и е играла лозарската ножица, ама .... резултатът е много разправии и опънати нерви.
 Съгласен съм и с Оги, че е мега-селско да си изтупа някой пътеката на терасата на комшията отдолу... все пак може да има пране или просто не приятно да ти падат прах и др. боклуци.
На мен ми се се случвало да ми се забие назагасен фас във врата, при това от "най-любим съсед" :(
 Е, ако си решил обаче, да направиш мръсно на дядото, може, не е проблем! При това да не може да ти каже нищо! Ресурсът ще е незначителен от твоя страна. Можеш прото да сложиш една тарелка или да направиш хранилка от дърво над чинията и да храниш редовно птичките точно там - над чинията...  останалото е тяхна работа. ;)
Омраз!

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #11 -: 10 Февруари, 2013, 12:53:21 »
От този "дядо" са дигнали ръце всичси от входа.Як като бики почти толкова умен...Има печка на твърдо гориво и събира всевъзможни мебели,клони плоскости,цепи ги в мазата,вдига шум без да се съобразява с нищо.Под терасата е заграбил мястото и го е напълнил с дърва,във всички коридори на мазата е останало тясни пътеки-всичко е задръстено с дърва,кашони,черупки от орехи.Появиха се плъхове,изсипва пепела от печката до контейнера,до блока.Той е на първия етаж и имаше бокс.Разрешихме му да си разшири бокса за сметка на сметопровода.Той заграби пространството под кухнята от сметопровода без да е платил за това място.Сметопровода е заел и него.От южната страна е парадния вход.Имаше магазинче но избягаха хората.Той трупаше пред вратата клони и боклуци.Излиза от вратата и светва лампите на стълбището,извиква асансьора,краде весниците и справките за парно,ток телефони на входа,псува комшийката.Преди двайсет и няколко години ни разби входната врата.Извиках полиция,ходих в прокоратурата но ми отговориха,че трябва да заведа дело часно против него.С две думи неуправляем човек.Преди време се биха с комшията срещу него.Жена му маза с тесто вратата му ,а той забива нож във вратата.Съмнявам се за цигански произход защото е от Разградския край.Та за такъв човек става дума-луд но не доказано.Когато жена му е в къщи е по-кротък но когато отиде на Разград пощръклява да ходи нощем и да примъква разни неща.Когато беше нафтеното време крадеше нафтата на комшията по маза... ??? :---

Неактивен mirkata

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Хасково
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #12 -: 10 Февруари, 2013, 18:08:00 »
Шеговит вариант, ама някои прийоми могат да се използват и при твоя случай

Програма за изгонване на нелоялните съседи
 
I.Саботажно-подривни мероприятия:
1.Да се завари вратата на асансьора на етажа на търтеите;
2.Да се открие кабела за стълбищната лампа, да се среже и да се замаскира деянието;
3.Да се пъхат редовно клечки за зъби в ключалката на мизерниците;
4.Да се инжектира саламура в бутона на звънеца им;
5.Да се подпира сопа на вратата им, така че при отваряне да пада навътре и ги халосва по безмозъчните кратуни;
6.Да се дресират всички домашни любимци във входа, да използват изтривалката на питекантропите за тоалетна и да се хранят обилно;
7.Да се монтира на кабела за ел.тока за калпазаните, (на тайно място), реле изключващо за кратки интервали тока вечер;
8.Да се реже редовно кабела им за TV, а по-късно да се пусне ~220V по него за да се довърши черната им техника;
9.Да се напълни мазето на хайманите с бълхи, хлебарки, плъхове - бе кой к'вото има;
10.Който мине покрай колата им да залага гвоздеи под гумите, да рита огледалата, да троши стъкла и фарове, да я полива с киселина, да и пълни ауфспуха с полиуретанова пяна;
11.Живеещите над тях! Охаааа-а-а-а!!!:
- да се разхождат по налъми;
- да изтърсват чержето си само при отворени прозорци или простряно пране на мухльовците;
- да си купят барабани и да репетират вечер;
- да пускат димки на терасата им и да викат пожарната;
- да пръскат с воден пистолет - зареден с мастило прането им;
- по същия начин да постъпват с котката им, ако се осмели да си покаже зурлата след обстрела с прашки, препоръчан на лапетиите от входа;
- винаги да се надува метъла до дупка при излизане или отиване на почивка;
- да се пробие дупчица над спалнята им и при добро настроение да се налива вода, а при лошо..., хм;

II.Психомутренски мероприятия:
1.Да се размени кабелът на телефона им с този на таксиметровата фирма от партера;
2.Всеки влизащ или излизащ от входа, да натиска поне 3 пъти звънеца на мухльовците;
3.Да се затварят редовно плъхове в пощенската им кутия, а при липса на гризачи, да се пускат фалшиви призовки за съда, съобщения за колети, заплашителни писма уж от мутри, сатанистки секти, сутеньори и друга паплач;
4.Да се пуснат от тяхно име обяви, че се продава апартамента им и всичко в него поотделно;
5.Да се пуснат от тяхно име обяви, че извършват сексуални услуги - хомо, садо-мазо;
6.Всеки връщащ се от среднощен запой, да им звъни от уличен телефон докато вдигнат;
7.По-артистичните съседи да се обаждат по телефона със - "Здрасти Коте, заспа ли селянина?Оооо, извинете - грешка!"
8.Да се обяви конкурс за най-гаден графит на вратата им;
9.Да се подшушне че са клептомани на колегите и шефовете им в службата;
10.Най-доброто хакерче от блока да се закачи за тяхното IP и да пуска наляво-надясно писма и съобщения за "ютии", "пратки", "тревица", "екскурзиантки", докато се самосезират съответните служби;
11.Да се пусне обява от тяхно име, че раздават почти безлихвени дългосрочни кредити;

Доказан резултат, милиони вече по цял свят са опитали и са доволни от ефекта.
Който може, го може.

Неактивен ONZI

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1035
  • Населено място: Севлиево
  • Митко Матев 0886739549
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #13 -: 10 Февруари, 2013, 18:25:54 »
 :lol: :lol: :lol: :lol:
Това за полиуретановата пяна занам че се слага в аспуха на колата и покрай вратата .

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Излъчване на смущаващ сигнал
« Отговор #14 -: 13 Февруари, 2013, 15:31:24 »
Не можеш по никакъв начин да излъчиш смущаващ сигнал за сателитната чиния. Сигналите до колкото знам са десетки гигахерци, никакъв генератор на шум в този спектър не можеш да сътвориш у вас. Единствения начин е екранировка, на сигнала, но както се разбра това е доказуемо и видимо, така че няма начин, с вързани ръце си. Остава варианта да му скапеш чинията и приемника. Направи си генератор на високо напрежение с ТХО почни да му фърляш разряди около конвертора и най-вероятно ще изгори. После нищо няма да си личи, те ще дойдат и ще му сменят конвертора и приемника и евентуално няма да се сетят че е от външна намеса, но ако се повтори вече ще те заподозрат.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |