| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Таван с радиочасти за разчистване  (Прочетена 640 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bxd

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 275
  • Населено място: София
Таван с радиочасти за разчистване
« -: 02 Декември, 2014, 22:49:18 »
Здравейте, имам един таван, в който би трябвало да има:
1. Кутия, шаси и говорител от Тулан
2. Шасита от разни апарати - телефункен, романс, може и други да имаше
3. Други вехтории, останали от време оно.
За съжаление, се оказа, че е текло сериозно от покрива и кутията е доста зле - отлепваха се части от нея, но иначе май изглеждаше цяла. Говорителят от телефункена е скъсан, другите части не можах да ги видя от прима виста - голяма бъркотия е.
Ако някой има интерес да си вземе нещо, може да се разберем някой ден да си порови на воля. Обаче аз няма да мога да помагам нито с носене, нито с транспорт. Разбира се, нещата се подаряват, но пак казвам - в доста лошо състояние са за съжаление :(
За контакти, Л.С. или тук в темата.
*** Търся: Telefunken 664WK *** Реставрирани: Хармония 20; Концерт; Симфония; Tesla 606 A; VEF Radio; Ригонда Моно-> Стерео; Мелодия 11; Романс; Мелодия 14 стерео *** Чакащи за реставрация: Loewe Opta 2367W *** Чакащи реставрация: <<няма>> :( ***

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3525
  • Населено място: Варна
Re: Таван с радиочасти за разчистване
« Отговор #1 -: 03 Декември, 2014, 11:24:00 »
Сложи снимки :)

Неактивен bxd

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 275
  • Населено място: София
Re: Таван с радиочасти за разчистване
« Отговор #2 -: 03 Декември, 2014, 21:41:21 »
Леле, не съм очаквал че ще има чак такъв интерес ... доста хора се обадиха (т.е. писаха л.с.) , ето ги по ред на номерата:
1. Хараланов: Говорител
« Изпратени до: bxd -: Днес в 00:00:08 » За него остава говорителя от Телефункен
2. Pichaga933
(Без заглавие)
« Изпратени до: bxd -: Днес в 00:22:45 »
3. regreed
(Без заглавие)
« Изпратени до: bxd -: Днес в 07:36:39 »
4. Ангел Симеонов
(Без заглавие)
« Изпратени до: bxd -: Днес в 12:45:50 »
5.Vladislav (Без заглавие)
« Изпратени до: bxd -: Днес в 13:52:30 »
6. Fisher
(Без заглавие)
« Изпратени до: bxd -: Днес в 15:19:02 »
7. Младенов
(Без заглавие)
« Изпратени до: bxd -: Днес в 17:01:37 »
Освен това писаха и други колеги, които искаха специфични неща (напр магнетофонни ленти) които няма на тавана.
Мисля че е най-честно да дам нещата поред на номерата, т.е. на Хараланов говорителя от Телефункен, на Pichaga 933 - останалите части. Ако имате други предложения, или искате да се кооперирате - казвайте как да процедираме :) Нещата се намират в Лозенец, близо до пл. "Журналист". Мисля да организирам посещението през уикенда, но ако успея, може и по-рано - примерно в петък по обяд.
Това е засега от мен, поздрави на всички ;)
*** Търся: Telefunken 664WK *** Реставрирани: Хармония 20; Концерт; Симфония; Tesla 606 A; VEF Radio; Ригонда Моно-> Стерео; Мелодия 11; Романс; Мелодия 14 стерео *** Чакащи за реставрация: Loewe Opta 2367W *** Чакащи реставрация: <<няма>> :( ***

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |