Радиоприемници > Колекции

Една бедничка колекция. Колекцията на styrshel

(1/99) > >>

styrshel:
Здравейте колеги, искам да споделя моите съкровища с вас. който е погледнал часовника от вчера е видял двата приемника които си държа в къщи и от време на време си ги пускам- един Хр. Ботев и Опта-Льове 2540. Останалите ми сандъци са в службата че в къщи няма място. Повечето са български след 56та г., единственото старо е това което не можах да разбера Херц ли е или Ирафон от преди 44та г. Последната седмица обаче с тия почивни дни и ходене до битака се сдобих с още 2 нови попълнения. Мелодия 2 за 10лв липсват капаците но иначе е съвсем запазена, а днес се изръсих доста за Олимпията цели 50лв. Сега обаче не съжалявам защото не беше отваряна, поне не наскоро, не се вижда да е сменяно нищо. Предпазителя беше изгорял, смених ги и светна, а след това и бръмна! :)
Ето вижте:

rkounev:
много добре,особенно Олемпията!
Колега,в едно не си прав-бедността или богатството на една колекция не се определя от бройката радиоапарати.За мене мен лично богатството се състои в МЕРАКА с който са събирани тези апарати и с желанието и труда вложени в тях за тяхното съживяване.

Pichaga933:
Чудесни са приемниците  :good:

Валери:
Както и колегата по-горе каза, важно е да ти носи удоволствие събирането и реставрирането. Браво  :good: .

radio-hobi:
Хубави апарати , Опта-та ми харесва много  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
Премини на пълна версия