| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: На зла круша - зъл прът /Нова победа срещу правоизнудвачите и Youtube  (Прочетена 2640 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Моя акаунт беше заключен за част от функциите на тубата за период от 5 години заради Лили Иванова и още 2-3 клипа със ремонти на стари радия. Бях пуснал една нейна песен на немски "Детелини", за да я покажа на някой и веднага ме скастриха. Отдолу бях писал, че е на Лили ама кво ги боли. В същото време има доста клипове на известни групи, пуснати не от праводържачите, но тях не ги пипат. В последствие тубата смекчиха наказанията. Значи пускам клип как ремонтирам радио и въртя копчето, на някоя от станциите попадам на музика и тя естествено не е изпята от мен, веднага нарушавам авторските права на някой и ме заплашват. Тъпа работа.

Неактивен pansim

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 618
  • Населено място: Сандански
Обикновено такива 'правоизнудвачи' нямат смелостта и познанията да се стига до дело, щото и те самите не знаят какво точно защитават.

Много точно казано!
И на мен ми е интересно какво всъщност искат за филм, от преди десетилетия, че и свободно показван по телевизията. И чий ... :D защитават, като голяма част от хората участвали в създаването на филма, вече не са между нас.
http://iza99.com/
Българска заваръчна техника с 5 години гаранция
Ремонт на заваръчно оборудване - 0887607722

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Моя акаунт беше заключен за част от функциите на тубата за период от 5 години заради Лили Иванова и още 2-3 клипа със ремонти на стари радия. Бях пуснал една нейна песен на немски "Детелини", за да я покажа на някой и веднага ме скастриха. Отдолу бях писал, че е на Лили ама кво ги боли. В същото време има доста клипове на известни групи, пуснати не от праводържачите, но тях не ги пипат. В последствие тубата смекчиха наказанията. Значи пускам клип как ремонтирам радио и въртя копчето, на някоя от станциите попадам на музика и тя естествено не е изпята от мен, веднага нарушавам авторските права на някой и ме заплашват. Тъпа работа.
Аз на твое място щях да споря ;)
Все пак, ако много искаш да споделяш клипчетата не ги прави публични, а със статус - видими само от линка. Така автоматичните БОТ-ове не ги засичат  :lol: А ти си пращаш на който искаш линка и готово. Не знам, дали обаче пуснат тук като линк, разни ботове няма да го засекат, но не ми се вярва да хабят толкова ресурси да проследяват линкове в трети сайтове, мисля, че въртят само в тубата.

И на мен ми е интересно какво всъщност искат за филм, от преди десетилетия, че и свободно показван по телевизията. И чий ... :D защитават, като голяма част от хората участвали в създаването на филма, вече не са между нас.
Нищо не искат ;) Просто щяха да представят на края на месеца 100001 хванати нарушители и да си осребрят 'труда', Подобно на Мюзикаутор и другите кръвопийции, дето гушат $$$ за всеки стол в заведение, щото се пущала музика.

Неактивен gotin108

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 4
  • Населено място: СОФИЯ
Браво! Трябва да се учим да си отстояваме правата, колкото и трудно да е това !

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
2372 Прегледи
Последна публикация 08 Май, 2013, 20:29:38
от regreed
3 Отговора
835 Прегледи
Последна публикация 29 Септември, 2022, 21:46:46
от Грет

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |