| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Нов модел плат  (Прочетена 698 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1527
  • Населено място: Варна
Нов модел плат
« -: 25 Август, 2019, 19:57:55 »
Поста ми е насочен към колегите реставратори. През изминалата седмица, купих половин метър плат,за който става дума. Плата беше леко розов, но след боядисване се получи, цвета от снимките. Според мен доста дибре имитира някои стари платове. Боята е закупена по интернет от сайта на фирма "Александър", за памук, струва 1.50лв. Цвета е тютюнев. Закупих си и кафяв, бежов и жълт, но не съм пробвал какво ще се получи. Предимство е, че почти винаги платовете  имат изкуствени нишки, които не се боядисват и после изпъкват, а с добавяне на повече или по-малко боя може да получиш различни нюанси. Мога да съдействам на желаещите да си закупят плат, ширината е 1,50м, а цената 21лв/м., ако все още има,  разбира се.  :)

Неактивен Лъчо Минков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1124
  • Населено място: София
Re: Нов модел плат
« Отговор #1 -: 25 Август, 2019, 20:43:08 »
Страхотно!!! Такъв плат ми трябва.


 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |