| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Скромната ми колекция от радио апарати за, по малко от година.  (Прочетена 8380 пъти)

0 Потреб. и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Петко

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 445
  • Населено място: Чирпан
Благодаря, колеги Кънчо каза,че тази скала е по рядко срещана,но е запазена. А жената за сега помага с желание даже ме насърчава,явно ще иска нещо, но да видим.   :crazy:   :crazy:

Неактивен Петко

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 445
  • Населено място: Чирпан
Здравейте, колеги днес се сдобих с още два апарата SABA EXPORT W51 и NORD MENDE BREMEN. И двата са запазени според приказките на търговеца МЕНДЕТО работи, но не мисля да ги вклучвам  преди да направя обстоен преглед.

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3900
Много запазени апарати, браво.
 :bravo:

Неактивен Лъчо Минков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1124
  • Населено място: София
   :good: Красота!

Неактивен Слабака

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 38
  • Населено място: с.Фазаново област Бургас
  Браво , страхотна колекция !
Всеки избира възрастта в която ще премине през живота си !

Неактивен Петко

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 445
  • Населено място: Чирпан
Още едно сандъче.   :D

Неактивен Лъчо Минков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1124
  • Населено място: София
Дааа, такова имаше  в началото на 60 - те един съсед и аз май страшно му завиждах, защото нашия Адмиралъ 1941 г. производство,често се носеше на ремонт и нямаше УКВ.

Неактивен Петко

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 445
  • Населено място: Чирпан
Здравейте, колеги след като оцелях след КОВИД 19 реших да си направя подарък. Дървен  Ворошилов 504А колко е оригинален , не мога да преценя но изработката е добра. Някой колега от форума не помня кой  също имаше дървен може да сравни кутиите и да кажи мнението си.

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3900
Поздравления колега (и за избавлението от Ковида, и за радиото). Аз лично, за пръв път виждам 504-ка с дървена кутия. Но кой знае, може и да е имало, много фабрично ми изглежда кутията, не е неспокосана самоделка.

Неактивен rolling_heads

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1897
  • Населено място: Пловдив
Честита находка

Неактивен faraon4eto

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 147
  • Населено място: ВРАЦА
Браво само напред и на горе :drinks: :drinks: :drinks:

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Колега Пеко (Неко, знам ли), знаете не колекционирам лампови апарати (сандъци де), но са ми интересни и следя как се борите с тях, обаче, без да съм детектив смятам,по ред съображения, че тази кутия не е фабрична?! Иначе, майсторски направена. Е, ако някой докаже противното, браво и се извинявам?!
0888981645, 072365106

Неактивен faraon4eto

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 147
  • Населено място: ВРАЦА
Слави (бате ли си ,чиче ли си,укели си, Моо ли такива приказки това е е един истински човек с голямо сърце  вместо да на го насърчиш!Ма да това сме нациятаааа....

Неактивен kortex

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 451
  • Населено място: Пловдив
Супер , и аз не бях виждал ворошилов с дървена кутия :) Добра находка , дано реставрацията мине лесно  :drinks:

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Петре (не знам фараон ли си?), изненадан съм от тона ти и мнението ти за мен?! Не виждам с какво съм обидил колегата? Просто казах, че според мен, кутията не е фабрично производство, какво лошо има?
0888981645, 072365106

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |