| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Продавам Siemens 12 GW  (Прочетена 259 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Продавам Siemens 12 GW
« -: 11 Април, 2024, 11:21:33 »
Продължавам с продажбата на апарати от колекцията ми заради липсата на място. Този път на тезгяха е този прекрасен мрежов приемник Siemens 12 GW. Реставриран е до последното болтче, като абсолютно всичко е оригиниално с изключение на захранващия кабел. Навремето тази оплетка ми харесваше, сега леко ме дразни, но нямам време да се занимавам да я сменя.
Всички хартиени кондензатори са заменени с wima, която е с сложена в тръбичките на оригиналните. UCH11 и UBF11 са NOS, по спомен преди 6-7 години дадох за тях към 50 лева. Ако не се лъжа и крайната лампа е напълно нова. Кутията е подлепена старателно на местата, където фунринът е бил разлепен, всичко е изшлайфано много внимателно и впоследствие обработено със специално масло Monocoat.
Цената с тези лампи е 120 лева. С друг работещ комплект, но с използвани лампи - 90 лева. За контакти на ЛС или на 0884644332. Много често не мога да говоря по телефона, така че ако не вдигна, пишете.
Тъжно ми е, че се разделям с този мъник, но по добре да седи някъде на сухо и топло, отколкото да го подхвърлям по мазета на приятели.

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам Siemens 12 GW
« Отговор #1 -: 16 Април, 2024, 13:10:43 »
Радиото пътува към новия си собственик. Темата е за коша.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
48 Отговора
25634 Прегледи
Последна публикация 26 Декември, 2012, 21:11:10
от lz2xl
1 Отговора
1030 Прегледи
Последна публикация 08 Септември, 2017, 06:57:17
от Румен
1 Отговора
258 Прегледи
Последна публикация 05 Април, 2020, 22:23:19
от electron
2 Отговора
284 Прегледи
Последна публикация 05 Април, 2020, 14:08:16
от dragan
1 Отговора
405 Прегледи
Последна публикация 04 Април, 2021, 12:45:21
от muneson

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |