| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Инсталиране на браузер Гугъл Хрома error: 0x80040204  (Прочетена 1418 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GRIDLIC

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 791
  • Населено място: София
Здравейте свалих първата версия на хрома 1.0.154.36 но непрекъснато ми изписва грешка 0x80040204. Компа е с sdram 386 XP. Свалих и следващите версии отново същата грешка. На какво се дължи тази грешка? Преди време свалих хрома на същия комп. без проблем.
« Последна редакция: 27 Януари, 2019, 18:33:31 от GRIDLIC »
Енергията на кванта е равна на вибрацията по константата на Планк.

Неактивен rolling_heads

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1900
  • Населено място: Пловдив
Re: Инсталиране на браузер Гугъл Хрома error: 0x80040204
« Отговор #1 -: 27 Януари, 2019, 18:34:02 »
Датата виж в биоса и Уиндоуса

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Инсталиране на браузер Гугъл Хрома error: 0x80040204
« Отговор #2 -: 27 Януари, 2019, 19:39:22 »
Opera имаха вариант на браузера за стари устройства с XP, който все още се ъпдейтва. Даже го бях подкарал на win95...
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен GRIDLIC

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 791
  • Населено място: София
Re: Инсталиране на браузер Гугъл Хрома error: 0x80040204
« Отговор #3 -: 27 Януари, 2019, 19:52:00 »
От общо четири стъпки в коя стъпка се намира датата? До сега съм инсталирал браузер напълно автоматично без проблем. Компа си е настроен за датата. Може и да не е това. В компа имам вирус изчезна ми картинката на декстопа и се появи един син знак "Внимание" Такъв проблем съм премахвал само чрез преинсталация. А този стар комп. много ми харесва, това е IBM 300 този с голямата масивна клавиатура. Ако имате скенер за вируси, и може да се мине без преинсталация ще бъда много благодарен. Забравих да пиша че понякога софтуера се срива. Забавя се много от вируса. Чистя го от програмните файлове той отново се връща на същото място. Как да се справя с този проблем без прейнсталация? Той си беше инсталиран с хрома до сега и работеше отлично с нея. Ама като триех вирусите без да искам съм изтрил и нея. Вирусът се казва "xerox" това е много стар вирус имал съм проблем с него още преди 10г.
« Последна редакция: 27 Януари, 2019, 20:38:43 от GRIDLIC »
Енергията на кванта е равна на вибрацията по константата на Планк.

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Re: Инсталиране на браузер Гугъл Хрома error: 0x80040204
« Отговор #4 -: 28 Януари, 2019, 10:27:34 »
Компа е с sdram 386 XP.

Тази комбинация от думи ме озадачава  :unknown: :D

Иначе за вирусите, смъкни харда и го стури ан друга машина с антивирусна и го сканирай на нея.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Инсталиране на браузер Гугъл Хрома error: 0x80040204
« Отговор #5 -: 28 Януари, 2019, 14:55:11 »
цифрите са малко притеснителни, но сигурно е съвпадение само :)
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
1016 Прегледи
Последна публикация 12 Януари, 2019, 12:20:46
от azop_v

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |