| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Платкаджийница  (Прочетена 3587 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Niakoi

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 29
  • Населено място: Пазарджик
Re: Платкаджийнйца.
« Отговор #30 -: 14 Юни, 2020, 00:26:10 »
Селектра пловдив работят нормално. Не знам какви месеци им се привижда на колегите тук, но при заявка он-лайн в техния сайт си има срокове които се спазват.  Поне аз съм доволен. Като забележка - наистина се отлепя маската при запояване...нещо им е опака технологията за солдер маска. Но пък са с добри цени.
Аз правя едни платки 130х140мм, 1,55мм, 18 микрона, зелена маска с бял печат двустранно, никел-злато, без оскъпяващи изисквания за отвори, разстояния и дебелини на писти. Току що ги сметнах с калкулаторите на селектра и хардтех, цена за 15 броя - при вторите е по-евтино! Освен това, по-горе съм споменал негативния ми опит със селектра. Като чета и по други форуми, резила там съвсем не е приключил!

Неактивен Vaklin

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 302
  • Населено място: Козлодуй, Враца, София
Re: Платкаджийнйца.
« Отговор #31 -: 14 Юни, 2020, 17:24:20 »
Допускате ли, че проектите (дизайните), които им възлагате да направят, не съвсем съответстват на възможностите на хулените от вас фирми?

Всеки изпълнител на работа има гранични възможности, като често не знае точните им граници. Това е нормално. Всеки дизайнер се нагажда към производствените възможности и получава като резултат 100% качество.

Изобщо, тези, дето се връзват да правят малки партиди от каквото и да е, на знайни и незнайни корифеи на науката, са пределно объркани хора. За едните стотинки го правят, но това не е повод за уважение към тях.

Аз съм се замислял, ако трябва да поискам сума, която да е равна на знаията, които влагам в каквато и да е услуга, то цените ще започват от четирицифрени числови стойности. За каквото и да е. Вероятно, по тази причина и не съм услужлив, освен ако не припозная идеята за моя и не разполагам с визия какви ползи ще ми донесе тя.
73 de LZ2VL

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Платкаджийнйца.
« Отговор #32 -: 14 Юни, 2020, 22:05:48 »
 :D
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен pansim

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 617
  • Населено място: Сандански
Re: Платкаджийнйца.
« Отговор #33 -: 15 Юни, 2020, 12:06:30 »
Аз съм се замислял, ако трябва да поискам сума, която да е равна на знаията, които влагам в каквато и да е услуга, то цените ще започват от четирицифрени числови стойности. За каквото и да е. Вероятно, по тази причина и не съм услужлив, освен ако не припозная идеята за моя и не разполагам с визия какви ползи ще ми донесе тя.

Хубаво нещо е самочувстието :D :D :D :D :D


ПП Никога не съм харесвал подобен начин на изразяване. Не че има значение...


По темата - пробвайте...само не очаквайте която и да е фирма да ви сваля звезди за една или две платки...
http://iza99.com/
Българска заваръчна техника с 5 години гаранция
Ремонт на заваръчно оборудване - 0887607722

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |