| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: продавам грамофонни плочи и стара електроника  (Прочетена 4022 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Offtopic.
Извинявам се, че нарушавам собствените си правила, но надявам се разбрахте, защо искахме потребителят да има поне 10 мнения в други раздели, преди да може да пуска обяви за продажба.
Ако още един човек се оплаче, ще вкарам потребителят левент в темата за некоректни потребители.

Неактивен левент

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 3
  • Населено място: добрич
няма смисъл да чакаме друк потребител да се оплачи , това е последното ми влизане във този форум , моля блокирайте ми профила  , техниката която ми попада ще я предлагам да друго място - поздрави на целия екип

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Волята на потребителите е закон, особено когато ми дуставия удуволствие.
Но за да може и 'друк потребител да се оплачи', темата няма да се трие.

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Оплаквам се.Върнах му чарколяците по ЕКОНТ и сега понеже не е мъж отказва да освободи пратката.От сега нататък преди да поръчам нещо ,ще искам снимки от всякъде на стоката.Ето заради такива случайни битакаджий които хал хабер си нямат от това което предлагат се губи доверието между истинските ценители на стара техника.Предлагам ,човек докато няма писано в горните раздели да не може  да продава и да купува.Иначе влизат случайни търгаши и осират всичко!Не е добре за тебе Левенте да не си удържиш на думата.!!!Няма да продадеш /излъжеш/ още някой по-който и да е сайт!!!И си купи букварче.

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3900
Без малко щях да се подлъжа, господина предлагаше една "Опера-3", ако я бях купил, кой-знае какво щях да получа  :nea: .

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Тоя същият Левент в AUCTION  e SEMKAR. Що ли не си продава семките?!

Неактивен radio-hobi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1055
  • Населено място: София
Само ме е яд ,че си изгърмях 18лв  :mad:

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |