| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Нови правила за прикачване на снимки към темите.  (Прочетена 18527 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3519
  • Населено място: Варна
Прикачените файлове не се виждат при предварителен преглед,виждат се след публикуване.

Неактивен bojitchko

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 524
  • Населено място: София
Имам предвид показване на колекция. Как ще се получи? Описвам едно след друго това, което показвам и накрая се измъдрят 8 снимки. Всеки да си решава какво е снимано.  :)  Как да стане, пишеш името - показваш снимките. Пишеш ново име - показваш снимките. Аз не мога да го направя. Особено при положение, че няма предварителен преглед. Защо не преразгледате правилата или поне при показване на колекции да има други начини.

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3519
  • Населено място: Варна
Какво ти пречи всеки експонат от колекцията да го представяш в отделен пост? Освен това администратора е дал алтернативен начин за качване на по големи постове касаещи колекций или реставраций в поста си от « 23 Март, 2014, 12:20:21 »
Само дето там никой не гледа. Искаме да прочетем, да видим, да прочетем, да видим...На едно място.  :)
Обаче явно не се чете темата от край до край.По лошо е когато се чете и се кара по старо му ;) нали така  :)

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Да, не се вижда. И на мен все ми се искаше да попитам, не може ли да се направи да се вижда при "предварителен преглед"?
Няма как да се виждат, защото снимките се качват след натискане на бутона [Публикувай], а предварителният преглед е само на вашият компютър.

Неактивен bojitchko

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 524
  • Населено място: София
Обаче явно не се чете темата от край до край.По лошо е когато се чете и се кара по старо му ;) нали така  :)

Горе долу като блоговете. В един друг форум публикувам блог, където показвам някакви елементи. По въпроса има и тема и когато написах "Да не се повтарям, има го в блога", реакцията беше - "Какъв блог, къде се намира, я го дай тук, че не се оправям..."
Не напразно писах, никой не чете там.  :)

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3519
  • Населено място: Варна
Пиши по същество!

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
реакцията беше - "Какъв блог, къде се намира, я го дай тук, че не се оправям..."
Не мисля, че сме длъжни да угаждаме на всеки. Който 'не може да се оправя' да викне някой да го 'оправи'.
Има си форум (за обсъждене) има си сайт(за публикации на статии и колекции), скоро ще има и видео споделяне, всяко нещо с мястото си. На когото му е сложно да се оправя с елементарни Интернет понятия - да ходи в градинката на чист въздух.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Готово, направих корекции за да могат да се вмъкват прикачените файлове в темата, за повече информация, моля прочетете темата : Ръководство: Вмъкване на Прикачена картинка на определно място в САМАТА тема

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Малко текст тук и прикачваме картинка.
12071-0
След картинката още малко текст.

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Нямам идея защо, но нещата с прикачването не стават в момента. Пиша си текста, задавам си картинките (намалени под 2 МБ) и цъкам публикувай. Връща ме обратно във формата за публикуване, където няма нищо в полетата - и текста и избраните картинки липсват. Нямам скрипт блокери, действам с Лисица 29.0.1 - дайте идея как да си постна нещата моля!
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Тест на картинка
14030-0
При мен работи, да не би да си имал проблем с интернета през това време или да си добавил повече от 8 снимки?
(Лисица 32.01А)

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Не бях забелязал каквито и да е проблеми, снимките бяха 7 на брой. Странно, очевидно проблемът е при мен, просто не мога да вдена къде е точно, ще опитвам упорито! Мерси за теста!
 :hi:
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 890
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Вероятно е от нета. Вчера се преместих на друг адрес и от тука също ми забива като публикувам тема със снимки. До сега съм нямал проблеми на старото място.
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |