| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Питане за ЦАП  (Прочетена 711 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gruyo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 282
  • Населено място: София
  • Конювишки джентълмен
Питане за ЦАП
« -: 22 Декември, 2016, 22:11:16 »
Бива  ли  го този ЦАП и има  ли смисъл да взимам ЦД плеар с  него . Слушал съм 16  битови и определено  ме  кефят  но за този  нищо  не знам  .Прилагам ПДФ .Дайте  акъл ! Плеара е Сименс RA300  Има го в радиомузея  ...
« Последна редакция: 22 Декември, 2016, 22:17:38 от gruyo »
Удрииии!!

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Питане за ЦАП
« Отговор #1 -: 22 Декември, 2016, 23:43:16 »
Не съм го слушал, може и да свири добре! Топологията му обаче е доста странна не е класически мултибитник с R-2R матрица с което възникват въпроси до колко добре ще се представя. Добре ще е да чуеш мнението на някой който има впечатления от конкретния чип. Освен това лично според мен не по-малка тежест от самиця ЦАП в един CD плеър по отношение на звука има цифровият филтър който го предхожда.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен gruyo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 282
  • Населено място: София
  • Конювишки джентълмен
Re: Питане за ЦАП
« Отговор #2 -: 23 Декември, 2016, 19:28:32 »
Мите  благодаря ти  ,ще  гледам  да го чуя   пък колкото толковаа !
Удрииии!!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |