| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: За какво ли съм си дал парите или какво скрива лепенката  (Прочетена 1827 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lager

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 906
  • Населено място: село Обидим, обл Благоевград, общ. Банско
За мен беше ясно  че не купувам немска машина , но дали си струваше да дам 35 лева?
« Последна редакция: 17 Декември, 2014, 15:19:46 от Gabo »

Неактивен radio-hobi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1055
  • Населено място: София
Мелодийка ?  ::)

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
За без заден капак, зависи от състоянието... Захванващ траф 15-тина лв, Изходен 10 тина.  Ако окото е живо , още 5-10, Ако кенетрона и ЕЛ84 са читави и там някъде 5лв. Докарах ме ги до покупната цена...  :D
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Аз виждам само снимка на скала с лепнат етикет браун, и надписи на български език. Не знам за какъв се е продавал радиоприемникът и за какъв си го мислел но въпроса ми се струва странен, ако не е риторичен. не се вижда от снимките много за да се каже струва ли си , изглежда ми като че ли е само скала с подредени врътки отгоре, а изобщо радио няма. Не знам. Ако е здрава Мелодия в добро козметично състояние цената си струва. Без заден капак - това е лошо, вече престава да си струва чак толкова скъпо, ама ако е МНОГО добре запазена пак си струва.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен lager

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 906
  • Населено място: село Обидим, обл Благоевград, общ. Банско
Правя следните уточнения:
1. На такава цена съм купил доста добри немски апарати , доста и като бройки , не много отдавна. Някои от тукашни колеги,но повечето от други места. Е, давал съм и повече за някои, за  първия си Тулан платих на тукашен колега 160 лева,преценете колко е добре, втория взех от друго място за 60 лева . За мен цената 35 лева е много добра, харесва ми също 10 ,15 лева.
2. Средната цена на Мелодията ( в продавалника) е 25 лева,някои търговци искат много повече ,но едва ли ще ги получат-не само от мен. Аз имам два или три броя и повече няма да купувам. На снимката от предишния ден съм искал да ви насоча към един друг модел, поне като външно оформление и не само- скалата е на Акорд, мисля втория след Балкан радиограмофон. Той не е много разпространен и е може би най-тежкия апарат от клас-изключвам разните шкафове. За него с чиста съвест без много пазарлъци броих 35-те лева без еконтските. Вярвам че ще одобрите  тази ми сделка.  Ето и снимка след свалянето на лепенката:

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3902
Май не съм виждал такъв "Акорд", честито.

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Пусни една голяма снимка, май рядък ще излезе тоз акорд.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен Любо Божков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1621
  • Населено място: с. Ресен общ. В.Търново
Май не съм виждал такъв "Акорд", честито.

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3902
Да, това е единственият такъв радиограмофон който виждам. Сигурно е много рядък, честито още веднъж. Направете и по-вече снимки.

Неактивен radio-hobi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1055
  • Населено място: София
Ако е в добро състояние и комплектен са си заслужавали 35-те лв. според мен . Честито !  :good:

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |