| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Explorer 11  (Прочетена 3046 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Explorer 11
« -: 29 Януари, 2016, 10:37:50 »
Как да я кача тая версия?На жената и трябва.

Неактивен yaesu47

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 75
  • Населено място: Варна

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Explorer 11
« Отговор #2 -: 29 Януари, 2016, 11:02:03 »
Как да я кача тая версия?На жената и трябва.
Ако си с ХР - няма как, дори и на тъщата да ѝ трябва ;)
Минаваш на 7-8 и т.н.т Windows-и.

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: Explorer 11
« Отговор #3 -: 29 Януари, 2016, 11:28:59 »
Чак пък да й трябва. Какво повече има ?

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Explorer 11
« Отговор #4 -: 29 Януари, 2016, 11:40:15 »
Примерно на Уиндоус 7 SP0 не може да се инсталира IE над 9 просто при инсталацията казва че не е поддържан без SP1. Аз затова и престанах да го ползвам IE и минах на Хром макар че новите версии на IE нямат лошата слава на по-старите си събратя.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Explorer 11
« Отговор #5 -: 29 Януари, 2016, 18:12:37 »
Ако си с ХР - няма как, дори и на тъщата да ѝ трябва ;)
Минаваш на 7-8 и т.н.т Windows-и.

На 8 официално му спряха всякаква поддръжка микромеките.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Explorer 11
« Отговор #6 -: 29 Януари, 2016, 21:08:04 »
Нормално. Март месец (по спомени) и Chrome спират версиите за ХР.
Вече 10 годишни хлапета (та и по-малки) се развяват с 4/8 ядрени телефони, с по 2/4/8 ГБ рам, а бабите им (счетоводителки) си викат - е, кво толкова, няма на всеки 10 години компютър да купувам, кво му е на тоя, нали като го пусна - свети.
За съжаление, музейните експонати са си музейни експонати, но ако искаш да работиш и да си в крак с времето, поне на 3 години трябва да сменяш хардуера, щото и хората дето  правят платки  + тези дето пишат софтуер също искат към хлебеца, да има и луканка.

Неактивен радиото

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 754
  • Населено място: Лом
Re: Explorer 11
« Отговор #7 -: 29 Януари, 2016, 22:53:49 »
Аз си работа с Музилата .Флаш плеара , също го има вече - до 2021 щял да е наличен . Освен това има и Комет Бирд , също става .

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Explorer 11
« Отговор #8 -: 29 Януари, 2016, 23:56:53 »
Абе те хлапешниците с к'во се развяват си е техна работа, и не коментирам че им трябват такива неща в ръчичките (те на кого ли трябват). Продължавам да твърдя (може и да не съм го писал във форума) че компютъра когато се ползва за професионални цели няма нужда да се ъпдейтва хардуера нито софтуера. Точно по тази причина има все още антични компютри към някои компютърно управляеми машини които се ползват и до днес. И няма причина това да не е така, когато изискванията за конкретното специфично приложение не се изменят. Например на мен за да си чертая платките не ми трябва супер компютър, за да си записвам и обработвам аудио също не. За кодиране и обработка на видео обаче ми трябва. Та мисълта ми е че за съжаление с този скапан интернет където всичко се променя непрекъснато уж за добро, трябва всичко на компютъра да е съвременно за да е съвместимо и днес нов браузър, утре нова ОС а в други ден и нов компютър. Това е жалко защото новия софтуер на майкрософт вече като че се прави само за абсурдно дебилните потребители които го ползват за голия ентъртейнмънт. Изобщо не е с професионална насоченост, поне на мен така ми изглежда. Променят дизайна, утежняват го с графика и глупости. Сравнете по функционалност и потребителски интерфейс Уиндоус 95, 98, XP и всичко след него. Онези са леки и удобни за работа, интерфейса е направен така че да ти служи, да имаш достъп до настройките които те интересуват и които знаеш за какво служат. В новите е направено за идиоти. Трябва да минавам прз някакъв супер обиколен път и да чета в гугъл как става за да го направя. Лично аз не одобрявам смяната на ОС защото това ме затруднява да си правя професионалните неща с компютъра, трябва да се уча на нов интерфейс и нови неща които са напълно излишни! Но заради тъпия интернет се налага. Уви. Но твърдението че компота трябва да се сменя на всеки 3 години не е вярно ако се инвестира в добри параметри като го купуваш. Например настоящия ми комп е от 2010 с Intel Core i7, 8GB RAM, 1GB Video RAM ATI Radeon HD550 или нещо от сорта е видео картата, 1TB HDD (в последствие добавих още 2 тера) и си мисля че компота все още макар че вече кара 6-та година е с много добри параметри (а може и да греша не съм се интересувал как е развитието в PC-тата). Така че не е задължително да се сменя на 3 години хардуера. Та така. Извинявам се за офтопика в темата и изливането на душата ми и възгледите ми по отнвошение на машините. Мисълта ми е че на някой счетоводител ако си ползва само ексел и други standalone програми не му трябва да се сменя компа от 1996-та. Но да забравих съвместимостта на документите с други машини.... увиии в гаден свят живеем.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Re: Explorer 11
« Отговор #9 -: 30 Януари, 2016, 20:41:49 »
Нищо лошо за НАП  ама когато трябва да изпратиш нещо спешно ,винаги има някаква скрита картинка.Трябва да сложиш някаква отметка някъде ама само те си знаят къде.Истинска налучванка е.Да не си мислите ,че аз знам какво е EXPLORER 11.Хабер си нямам !Търсих,изтеглях но стига до вариант 6.1.Затова се обърнах към вас.Благодаря на всички,особенно Origo който повдигна завесата на механизма.Даже не бил за НАП а за статистиката.!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |