| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Хора, на които да благодарим  (Прочетена 37980 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #15 -: 25 Януари, 2013, 17:36:13 »
Днес получих още подаръци от дядо Николай. Едно радио Пионер, два изходни от опера и няколко листа фурнир.

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #16 -: 28 Януари, 2013, 09:35:58 »
Ами не се учудвайте на такива жестове.След двадесеттина години и аз ще търся начин как да запазя безценните ми антики.Синът ми няма интерес и е в чужбина.Не знам дъщерята какъв зет ще доведе-дали той ще има интерес.Така ,че и аз ще търся тогава надежден човек ,който ще оцени и съхрани моите антики.

Неактивен rkounev

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 542
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #17 -: 28 Януари, 2013, 12:00:32 »
Колега,не си само ти на това дередже. Моите още от сега говорят за вторични :D

Неактивен vvb

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 28
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #18 -: 20 Февруари, 2013, 09:44:58 »
Искам да благодаря на radiodb за подаръка който ми направи, а именно лентов ревербератор българско  нелегално  производство,което го прави още по ценен. От познати музиканти получих информация, че е произведен в София от инж. Евгени ............ ,руснак по произход.

Неактивен iliq7a

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 2
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #19 -: 18 Май, 2013, 09:33:20 »
Винаги ще има хора,които да изненадват и радват.

Неактивен Yassen

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #20 -: 05 Юли, 2013, 22:08:43 »
Благодаря на Асен @ lz2xl за невероятната отзивчивост и приятно отношение. Освен че е много голям специалист е и човек с голяма душа. Да си жив и здрава Асене  :drinks:
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #21 -: 05 Юли, 2013, 22:15:09 »
Благодаря на Асен @ lz2xl за невероятната отзивчивост и приятно отношение. Освен че е много голям специалист е и човек с голяма душа. Да си жив и здрава Асене  :drinks:
+1
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен mjet

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 178
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #22 -: 26 Октомври, 2013, 20:41:34 »
Искам да благодаря на ahedrobuctions - LZ1SWE  и на Ангел Симеонов за съветите при реставрацията на ORION 311, както и на Светломир - LEX771 от Враца за кинескопчето за Юнностчето.
Да сте живи и здрави момчета.  :drinks:
Едно устройство,ако тръгне от раз,значи нещо не е в ред :)

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3519
  • Населено място: Варна
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #23 -: 03 Октомври, 2015, 00:18:45 »
Искам да благодаря на колегата silver_bolt за подаръка който много зарадва мен и други колеги от форума
Успехи  :drinks:

Неактивен ftest

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 365
  • Населено място: София
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #24 -: 22 Октомври, 2015, 09:00:22 »
Поздравления към колегата bobi mw за коректността му
по обява "Подарявам грамофонни плочи" от 21.10.2015 !

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #25 -: 22 Октомври, 2015, 10:14:31 »
Помолих за схема в 19 часа за новия ми сандъх и Асен в 19 20 изпрати схема.Смятам,че не съм единствения който трябва да му благодари!!!Да не говорим за големия му опит и съвети.Имам един бивш преподавател от Техникума по електротехника който съм завършил казва се Стефан Бойков който какъвто и въпрос да съм му задал ми е отговарял "абе Ангеле,това съм го правил и няма да стане така.Трябва да се направи това и ще стане".Шапка свалям на такива хора като се има предвид,че въпросите които задавам са за тънкости в занаята. :hi:

dakata.radio

  • Гост
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #26 -: 05 Април, 2016, 13:54:34 »
Искам да благодаря за подаръците от lz2xl (Асен) и yaesu47 (Румен). Асен ми подари няколко германиеви диода SFD и един променлив кондензатор. Румен ми подари високоомни слушалки 4 кОм на КВ.
Благодарности също за активната помощ най-вече от origo (Димитър) и ahedproductions (Билян), благодарение на които успях да конструирам първия си приемник. :)

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #27 -: 03 Май, 2016, 21:28:43 »
Лично за мен ,подаряването на чарколяци не  е чак такъв голям жест.На времето беше голям жест.Сега радиоелементи бълват от всякъде.Проблема е да прецениш кое да оставиш,кое да махнеш.Иначе рискуваш да затънеш в чалколяк и даже да ти потрябва нещо,не можеш да го намериш.Ако редовно не изхвърлям ще затъна.
Затова много по-ценно е ако някой те запознае с нещо ново.Затова хиляди благодарности на БИЛЯН ,че си губи времето  човека да ни просвещава с микроконтролерите.Не ,че веднага съм седнал и съм  почнал да програмирам,но и това ще стане.Да му дадеш знания на един човек е безценно.
И не само това,много е напред човека!
Другите ми благодарности са за ORIGO !!!Много задълбочени знания и опит .Много често следя мненията му и си изяснявам някои процеси.
Има и други умни момчета,ще ги спомена в друг пост.Умни и отзивчиви.!!!Чудя се защо няма такива момичета!?

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #28 -: 03 Май, 2016, 21:33:34 »
и от мен  :good:  за Билян и Ориго

dakata.radio

  • Гост
Re: Хора, на които да благодарим
« Отговор #29 -: 03 Май, 2016, 22:37:53 »
Да, Билян и Ориго са си специалисти, второ мнение по въпроса няма. :drinks: Отделиха бая ценно време, за да ми помогнат с хиляди съвети, идеи и пояснения. И не само на мен, разбира се! Не се срещат често толкова ослужливи и старателни хора. Наистина на мен доста ми помогнаха в начинанието. :)
Миналата седмица Билян ми прати необходими чаркове за предавателчето. Исках да му платя, но той твърдо отказа. Идеята беше да ми прати кварцов осцилатор и стабилизаторче 78L05, а той човека напълнил цяла кутийка. Даже ми обясни подробно на ЛС как да действам. :drinks:

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |