| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: лампов ТВ Средец( Когато се прекрачи границата на възстановяемото)  (Прочетена 7986 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bengata

  • Модератор
  • Квантов електрон
  • *****
  • Публикации: 312
  • Населено място: София
A това е много рядка серия .
Изпитателен модел образец . Проблема е че няма части за тях . Ама аз ще го взема .
Обещавам да го пазя  , девойчето де телевизора не ми трябва .
По еконт аз си поемам доставката няма да е скъпо .

Неактивен mityo krika

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 18
  • Населено място: София
Ами колега,дай го тоя телефон де.Ако трябва на лично...А на който не му харесва нещо-слагаш чувала на главата,ама сезален да е,да може да диша,и другото си го знаете.Таман няма да й се разроши много косата.

Неактивен Bengata

  • Модератор
  • Квантов електрон
  • *****
  • Публикации: 312
  • Населено място: София
Къде си адашче   :drinks:

Неактивен mityo krika

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 18
  • Населено място: София
Скоро май баджанаци ше станеме-по тема.  :drinks:

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Бе то много адаши се събрахме, ма туй момиче 18 няма според мен, та внимавайте да не станете и съкафезници накрая....
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Като им сложиш по няколко високоволтови лампи в кафеза и няма да искат да излязат  :master2:

Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен gmateev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Пловдив
Туй девойче, ако изчете цялата тема и ще забременее... :D
Факта, че медузата е оцеляла 700 милиона години без мозък, дава надежда на много хора....

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
изядох кавгата от админите  за тоя стар средец, ама ако го беше взел някой - щеше са е като тест за майсторлък , който успееше да го направи щехме го запишем със златни букви в аналите на Сандъците, като пластичен ТВхирург :hi:
Айде с Елито/на баба унучката/ черпим по едно пиене , от шкафа на баба , и той се продава , има и една плетена дамаджана в другата стая - и нея мож да я шитнем, пара им требе на младите, акъл си имат

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3900
Темата ми харесва   :good: .

Неактивен gmateev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Пловдив
На мен и момата ми харесва !!!  :D
Факта, че медузата е оцеляла 700 милиона години без мозък, дава надежда на много хора....

Неактивен bobi mw

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Плевен
Имам чувството че за пръв път виждате младо момиче.А помещението сякаш е гръмнала газова бутилка всичко потрошено

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
приемам поръчки по телефона за изработка на рекламни кадри за продажба на стара техника
 :hi:

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3900
Симо, тази колекция от радиа на снимката, твоята ли е?

Неактивен miroton

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 133
  • Населено място: Пазарджик
Да вземеш да туриш на момата една каска,че тая барака е опасна.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Да бе негова е :) да не верваш. Симка, айде стига си се правил на остроумен и да пълниш форума с дивотии, защо не снимаш девойчето някъде на по-прилично място ми в тая кочина... толкова ли заслужава?
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |