| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Как да стигнем до битака в Малшевци  (Прочетена 7519 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Борис Борисов

  • Модератор
  • Квантов електрон
  • *****
  • Публикации: 437
  • Населено място: гр.Бяла, обл.Русе / София
  • Борис Борисов
Как да стигнем до битака в Малшевци
« -: 14 Ноември, 2012, 16:58:02 »
skafandar.com       
Някой може ли да обясни за хора от провинцията как се стига до битака?


mityo krika
   
Много лесно-аз ще те заведа бе.Таман ще се повозиш на икарус като нормалните хора-разглезени провинциалисти такива..

Ricarq    

Че Икаруса какво общо има с битака вкв. Малашевци ??? Някой от София да обясни на Борката как да стигне до там , ако идва примерно от към Ботевградско шосе и автомагистрала "Хемус"

ПП:От когато съм се родил в Габрово се возя в съчленени Икаруси (викаха им "хармоника") и още от млък много ги мразя , защото всеки път като се возех като много малък ги асоцирах с ходене при децкия зъболекарски кабинет в стоматологията  Имаше и съчленени Чавдари с голямо панорамно стъкло отпред , от тях нямах страх като на някой от тях пишеше отпред "MAN" Съчленените Чавдари изчезнаха с кончината на социализма , после и всички стари автобуси с марката "Чавдар" (добре че не са се правили и "Пионер" - още по-бързо може би щяха да изчезнат  ) а от съчленените Икаруси всичките ги преправиха по габровски , като им пресполовиха дължжината с цел икономии  До миналата година вървяха 1-2 , но тази май не съм виждал.

felicialx
   

Изпробвах един начин преди малко и мисля, че ще свърши работа. Отваряте Google Earth или подобна програма и въвеждате да ви даде упътване от
"Горни Богров" lat=42.719423, lon=23.529769 или само Горни Богров до
улица Жак Дюкло 20, София, България това е най близкия адрес до битака, стигнете ли до там битака е на около 150метра на един хълм и всеки ще ви упъти. Успех.


 


« Последна редакция: 02 Декември, 2012, 08:56:24 от Pichaga933 »

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Как да стигнем до битака в Малшевци
« Отговор #1 -: 02 Декември, 2012, 08:57:24 »
Редактирано
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен Борис Борисов

  • Модератор
  • Квантов електрон
  • *****
  • Публикации: 437
  • Населено място: гр.Бяла, обл.Русе / София
  • Борис Борисов
Re: Как да стигнем до битака в Малшевци
« Отговор #2 -: 02 Декември, 2012, 13:21:20 »
БЛАГОДАРЯ! :hi:

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |