| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Вандали  (Прочетена 6414 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Населено място: Варна
Вандали
« -: 04 Октомври, 2014, 14:59:15 »
/>После чалгарите били хора!!! Нищо общо!!! :diablo: :diablo: :diablo:

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Вандали
« Отговор #1 -: 04 Октомври, 2014, 16:00:14 »
Сигурен начин за лечение на тая болест!
Омраз!

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Вандали
« Отговор #2 -: 04 Октомври, 2014, 17:16:31 »
Абе не знам, тва клипче с камиона е глупост, а тия прости чалгари наистина видяха сметката на Христо Ботевчето. Това показва колко дебилни хора са. Винаги съм бил толерантен, и не ми е пукало за чалгарите, защото си е техен проблем каква музика слушат, но да се гаврят така с тази техника в клипчетата си си е направо ужасно и ме ядосаха. Ама не им пука, явно няма чалгари колекционери на стара техника, какво губят.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Вандали
« Отговор #3 -: 04 Октомври, 2014, 20:54:05 »
 :batt: Селяндури мръсни чалгаджийски...
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен rkounev

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 542
  • Населено място: София
Re: Вандали
« Отговор #4 -: 04 Октомври, 2014, 23:32:32 »
Ако някой ми докаже разлика между чалгар и мангал- черпя го! :drinks:

Неактивен goldib

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 243
  • Населено място: Пловдив
Re: Вандали
« Отговор #5 -: 05 Октомври, 2014, 00:22:15 »
единият е  църен   и крадлиф.....

Неактивен Deltichko

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 261
  • Населено място: София, Царовището
  • Антон Оруш - колекционер на БГ техника
Re: Вандали
« Отговор #6 -: 05 Октомври, 2014, 10:20:11 »
Оох, хора, не се ли отдавна говореше да престанем с пускането на такъв вид клипчета? ??? То е подобно на онази дебилна тема ,,Намерени телевизори" в стария форум. Където всеки считаше за дълг да напише как бил намерил не знам си какъв важен телевизор на път за работа, но това ставаше ЗАДЪЛЖИТЕЛНО поне десет-дванадесет часа след това. Тоест, когато въпросният телевизор вече отдавна не приличаше на такъв.
Антон Оруш - колекционер на БГ техника - за връзка: e-mail: [email protected] | GSM: 0896 625 803 | lat. 42° 70'; lon. 23° 33' | МС/ТС, 1950s | 1000 Sofia, Bulgaria

Неактивен gmateev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Пловдив
Re: Вандали
« Отговор #7 -: 05 Октомври, 2014, 12:17:28 »
Клипчето е пълна простотия, простотия подходяща на малоумните му изпълнителки.
Но все пак нека бъдем реалисти, почти всички, които заклеймяват чалгата, всъщност слушат чалга, но не си го признават, а се пишат за борци срещу нея !
Факта, че медузата е оцеляла 700 милиона години без мозък, дава надежда на много хора....

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Вандали
« Отговор #8 -: 05 Октомври, 2014, 12:51:50 »
@gmateev

Не знам, кои са тези почти всички, за които говориш. В моите среди, семейство приятели, познати. Няма нито един човек който да слуша чалга, т-нар поп-фолк. Даже и след употребата на неопределно количество ракия, водка и тн изкрияваващи релаността препарати се дъни яко рок...

Горното клипче е Една долна и пошла гавара с името на  българския Революционер Христо Ботев, което апарата носи.

 И не се съмнявам, че е избран този апарат точно, с тази цел от  Пропагадната машина на маанетата и гюбеците, абе на тия дето се опитват повече от 25 години да  мюсюлманизират България отново.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен gruyo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 282
  • Населено място: София
  • Конювишки джентълмен
Re: Вандали
« Отговор #9 -: 05 Октомври, 2014, 14:26:09 »
Оох, хора, не се ли отдавна говореше да престанем с пускането на такъв вид клипчета? ??? То е подобно на онази дебилна тема ,,Намерени телевизори" в стария форум. Където всеки считаше за дълг да напише как бил намерил не знам си какъв важен телевизор на път за работа, но това ставаше ЗАДЪЛЖИТЕЛНО поне десет-дванадесет часа след това. Тоест, когато въпросният телевизор вече отдавна не приличаше на такъв.
  Тогава  Този  клип  "Да Живее Свтльо " смърт  на  чалгари  и Дрисковци  и  тем подобна  измет  дето  промива  мозъците  на децата !!  http://vbox7.com/play:5da662d878
Удрииии!!

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Вандали
« Отговор #10 -: 05 Октомври, 2014, 17:59:01 »
Еваларка на Светльо Хиподилски! Напълни ми душата с таз песен :)  но въпреки това Криско не е чалгар, така че е малко извън темата. 
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен gmateev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Пловдив
Re: Вандали
« Отговор #11 -: 05 Октомври, 2014, 18:51:06 »
Аз не намирам разлика между един чалгар и един кретен, като Криско !
Факта, че медузата е оцеляла 700 милиона години без мозък, дава надежда на много хора....

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Вандали
« Отговор #12 -: 05 Октомври, 2014, 19:43:08 »
Попринцип имаш много право! Криско пее чалга просто на фона на друга музика :) И все още не троши стара техника в клиповете си което е хубаво. Спомням си преди че имаше някаква реклама на нещо против главоболие ли кво беше където трошаха един стар лампов цветен телевизор, всичко това по спомен, беше преди повече от 10 години.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Re: Вандали
« Отговор #13 -: 14 Октомври, 2014, 23:16:43 »
помеже слушам сръбско и по малко чалга имам клипчета в защита на чалгата

тук старата техника не само, че не я трошат а и я ползват :)

/>

а тук в тази тъжна босненска балада също има акцент върху стари радиоапарати :)
забележете как лирическият герой даже ги поправя! текстът е много красив, който се заинтересува ще му намеря или направя превод

/>

мился че ще ви допаднат антиките,

колкото до клипове в които трошат стара техника, страшно ме вбесяват! особенно ако са в приемлив външен вид!  :mad: тъпанари!
« Последна редакция: 15 Октомври, 2014, 00:42:07 от Gabo »

Неактивен Deltichko

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 261
  • Населено място: София, Царовището
  • Антон Оруш - колекционер на БГ техника
Re: Вандали
« Отговор #14 -: 15 Октомври, 2014, 08:29:41 »
Нашите балкански съседи в доста случаи се проявяват като много по-малко варварски народ... а после се чудим защо никой не ни обича.
Антон Оруш - колекционер на БГ техника - за връзка: e-mail: [email protected] | GSM: 0896 625 803 | lat. 42° 70'; lon. 23° 33' | МС/ТС, 1950s | 1000 Sofia, Bulgaria

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |