| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Как да поръчваме стоки, доставяни само за Англия или Германия  (Прочетена 25611 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Доставка на стоки от Англия
« Отговор #15 -: 05 Януари, 2014, 16:27:57 »
Още преди година съм залепил точно в този раздел темата:
Как да поръчваме стоки, доставяни само за UK в която описвам цитираната от  Лъчо Минков фирма.
(темата освен, че е залепена, лесно се намира от търсачката на форума, чрез питането: доставка от Англия )
Утре ще залепя твоята тема към онази, може и други да търсят в бъдеще информация по тая тема.
Но както казаха и предишните колеги, надали ще си струват парите които ще трябва да платиш за ходене на място, по-скоро се абонирай в EBAY за това което ти трябва, все някой ще изкочи, дето да го прати за 10-15 паунда до офиса на фирма в Англия.

Неактивен RETROTRONICS.info

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 327
  • Населено място: София
Re: Доставка на стоки от Англия
« Отговор #16 -: 08 Януари, 2014, 21:48:11 »
Аз лично съм ползвал услугите на Калин Владимиров няколко пъти и съм много доволен. Има негова тема тук. Веднъж се наложи да вземат няколко кашона от адрес но беше в Лондон. Успех :)

Неактивен RETROTRONICS.info

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 327
  • Населено място: София
Re: Доставка на стоки от Англия
« Отговор #17 -: 15 Януари, 2014, 18:41:25 »
Аз лично съм ползвал услугите на Калин Владимиров няколко пъти и съм много доволен. Има негова тема тук. Веднъж се наложи да вземат няколко кашона от адрес но беше в Лондон. Успех :)

За по-актулна информация може направо на сайта на Калин - http://www.evtino.co.uk

Има и скайп за въпроси...

Неактивен TheHungry

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 475
  • Населено място: Пловдив
Вчера разбрах че www.gabco.org имат вече офис ( че даже и два ) в Пловдив и си спестявам вече Еконта , че както в последно време си поръчвах все неща за по 10-тина килограма ....
"I really do like SOLDERING as my programming language."  Bob Pease

Неактивен stoi

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 221
  • Населено място: Кричим
    • www.ev-bg.com
Предупреждение. Не използвайте услугите на http://www.dostavka-anglia.com/ ( Доставки Англия ) !!! Вече ще стане месец и половина, не мога да си получа една пратка по тяхна вина от тях.  Абсолютни некадърници.

Неактивен mkrumov

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 35
  • Населено място: Пловдив
Аз ползвам тези от години и съм доволен.
Даже съм поръчвал от USA на техния адрес в Лондон и са го доставяли.
https://www.uktobg.com/


Неактивен djyankov

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 2
  • Населено място: Горна Оряховица
Здравейте !Днес получих от Англия този модел радио MARCONI T19A VINTAGE VALVE TUBE RADIO WIRELESS 1949. Използвах профила на приятелка, която ми го поръча и плати.Аз нямам регистрация в сайта, нито кредитна карта.Пътят на доставката се проследява, като ви пращат съобщения.Беше грижливо опаковано.Преди да пристигне още в България, моята позната смени адресът на доставка, понеже живея в други град.И днес си го прибрах от Еконт..Около 20 дни всичко.Доставка до Лондон бе 54 паунда.Цена по Еконт за доставка-29 лв.107475-0

Активен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Честито!Направи снимки вътре,ако обичаш.

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3520
  • Населено място: Варна
Красавец.Поздравления!

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
КЕФ ценя няма ;)
Ама топлото чувство, като отвориш пратката, не може дори поет като мен да го опише ;)

Неактивен bojitchko

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 524
  • Населено място: София
54 паунда ми се виждат доста пари. Продавачът от Англия ли е и ако да, защо е ходило до Лондон?

Неактивен Yassen

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 327
  • Населено място: София
Вероятно адреса на фирмата която препраща към България е в Лондон. А радиото е било в друг град. Там за тежки и обемисти неща доставката е доста скъпа, не като тук. На мен ми се струва реалната сума (например от Единбург до Лондон с куриер). В повечето случай англичаните не се съгласяват да пращат тежки неща по куриер от моя опит с тях, искат лично вземане от адрес когато нещото е голямо. Тяхната си поща Royal Mail е най-евтния доставчик принципно.
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.

Неактивен argonavt

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 223
  • Населено място: Ботевград
Интересуваме , на кого трябва да платя при маркиране на стоката от Англия.Може ли през наша фирма доставчиик или чрез превод от моя страна.Щото като цяло е сложно.Според мен е по добре поръчаната стока да дойде до ЕКОНТ - Ботевград и да платя всички разходи отколкото ходене по мъките.Нещо с тези нови методи на разплащане и комуникация са ми много сложни и тъповати.То , нема за кога да ги разработвам.Та ако може разяснете.
0889 926 079 / 0723 66 447

Неактивен djyankov

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 2
  • Населено място: Горна Оряховица
Не знам доколко ще ви помогнат тези запазени файлове от моята покупка.Точно тази с поръчката не намирам..

Неактивен lager

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 903
  • Населено място: село Обидим, обл Благоевград, общ. Банско
Няма да бъда точно в темата, но искам да предупредя колеги,които са продали нещо и трябва да го пратят конкретно във Франция: Еконт не праща пратки в това направление ,аз ползвах услугите на БГ пощи без да направя предварителна справка-4 килограма се доставят  до там за 54 лева!При Спиди е малко по-ниска тарифата. Дано не нарушавам някакви правила на форума, но мисля че е важно.Може да се случи така че подарявате и плащате отгоре на някой французин.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |