| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Апаратура  (Прочетена 816 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен analogovashemotehnika

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 22
  • Населено място: Пловдив
Апаратура
« -: 06 Ноември, 2023, 20:11:24 »
Продават се следните уреди (уредите са подредени на снимката така, както са описани по-долу):
1. ТЕС 21 НТР 15 5 (15V/ 5А)120лв. - прекрасно състояние;
2. ТЕС 23 НТР 30 2.5 (30V/ 2.5А)90лв. - работи нормално, козметични забележки;
3. ТЕС 23 НТР 30 2.5 (30V/ 2.5А)100лв. - работи нормално, забележки-потенциометри;
4. ТЕС 18 НТР 50 3 (50V/ 3А) 140лв. - прекрасно състояние (на снимите е с проводници за затваряне на веригата за ОВ, но за него мога да предоставя оригиналните пластини);
5. Осцилоскоп Tektronix 2213 180лв. - Потенциометъра на тригера изисква ремонт, останалото работи.
6. Захранващ блок БП 4822-2 не съм мислил за цена и не съм го снимал, защото не знам дали изобщо ще има интерес към него.
За повече снимки, информация или подробности ми пишете на ЛС. За град Пловдив и региона мога да предложа лично предаване. Ако някой проявява сериозен интерес, може да коментираме цените на място.

Неактивен analogovashemotehnika

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 22
  • Населено място: Пловдив
Re: Апаратура
« Отговор #1 -: 12 Май, 2024, 16:29:34 »
Всички ТЕС-ове са продадени. Тектроникса е наличен, както и още един брой БП4822-2. Добавям и родни автотрансформатори - 4 броя и работещи. На снимките са показани два от тях - другите два са сходни, но с друг цвят. Параметрите им са следните: Uout = 0 до 245V, Ioutmax = 15A, Pout = 3.7kW. Цена на брой - 120лв

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |