| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: търся врътки  (Прочетена 1175 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
търся врътки
« -: 08 Април, 2016, 09:22:35 »
Колеги във връзка с ремонта на няколко стари радиоапарата търся да купя врътки от стари лампови радиоапарати , ако някой има останали или е  измислил начин да ги прави да се свърже с мен. Мислех да пусна  темата в покупки-продажби ала там няма възможност за коментари . Възможно е да  направим бартер - имам доста неща за размяна . После - напоследък се специализирах в правенето на скали - имам  ли що годе добра снимка на скалата ги правя с фотошоп , като залепвам огледалното изображение на гърба на стъклото разпечатано на  прозрачно фолио , стават добре и като себестойност са около 5-7лв.По отношение на скалите -съм готов да помагам и помагам, даже от всяка скала  която  съм правил за колега или за мен правя по два броя -  нека има една резерва  :writer:
Чудех се дали не е възможно нови врътки , от тия дето се продават -  дали не могат да се формоват , да се  ползват като основа - щото захващането на врътката към оста трябва да е здраво, с винтче, а от друга страна външността трябва да е със специфичен ретро бакелитен вид?
....... та така ще се радвам на коментари и съдействие :hi:

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Re: търся врътки
« Отговор #1 -: 08 Април, 2016, 10:08:37 »
Ще ме извиниш,че пиша в твоята тема но напоследък използвам врътки бакелитови от Опера.Те наподобават малките врътки например Лоренца ще бъде оборудван с тях.Това е идея... :empathy2:

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
Re: търся врътки
« Отговор #2 -: 08 Април, 2016, 10:44:21 »
Ангеле, имам две опери  ама не ми се развалят пък и не виждам кои врътки ползваш - селектора на каналите и усилването са специфични - като за ТВ


.... да не би тия дето са оттдолу врътоци за доп. настройки да ползваш ?

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Re: търся врътки
« Отговор #3 -: 08 Април, 2016, 12:43:33 »
Отдоло.Моите бяха от шаси голо.Не беше телевизор а само част от него.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |