| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Продавам Магнетофонни ролки и два 16мм филма  (Прочетена 868 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kolev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 307
Добър вечер. Искам да ви предложа малко магнетофонни ролки и два 16 милиметрови кинофилма. Всичко това стой прибрано без да съм го ползвал повече от 10 години. Бих желал да зарадвам някого комуто ще бъдат полезни и ще се използват, а също така и ще си освободя ценно място, което все повече не достига. Лентите са съхранявани в моята стая и не са стояли по тавани и мазета. Няколко от магнетофонните ролки при просвирване се усеща как са позалепнали малко, което както знаем се получава от стоене и стареене на лентата. Не са в лошо състояние, пак казвам добре са съхранявани, просто го отбелязвам че са почнали да залепват. Може би с хубав магнетофон на бавна скорост ако се превъртят ще са ок. До колкото помня всички ленти са на 1 запис. Повечето са със Рок енд Рол музика, както стерео така и моно на някои от лентите. Има Бийтълс, Пресли, Джери Лий Люис и разни други рок музиканти. Не съм прослушвал всичко, а нямам и физическата възможност. Пуснах ги на две на три да видя какво има на тях. Има и няколко по интересни ленти - т.нар. "Звукова Беседа": "Велик син на България" - зв. беседа за Васил Левски. Учебно методични записи 2 броя за часовете по гражданска отбрана. Общо са 15 броя.
Филмите са 16 милиметрови, единия цветен, другия черно бял. Черно белият не е превъртян и на края му не пише как се казва, а цветния е отначало и носи името "Земята ни остава подир нас". Отново са някакви учебни филми, не знам нито с какво съдържание са, нито на каква тема, даже не помня от къде са вече. Нямам киномашина и съм ги прибрал само за да ги спася. Така като ги гледам може и да не са пускани въобще или най-много 1 - 2 пъти. Лентата е хубава и пластична.

Всичко това го давам за пакетна цена от 10 лева. Доставка с наложен платеж с "Еконт" за сметка на купувача. При изявен интерес в понеделник сутринта ги изпращам след потвърждение. Намират се в Бургас. Контакти на ЛС - влизам редовно във форума.

Неактивен kolev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 307
Магнетофонните ролки са запазени за колегата didov от форума. Ако някой иска филмите да пише ЛС ще се разберем.  :)

Неактивен kolev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 307
Всичко замина. Темата е за архив.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |