| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Днес,моя видеорегистратор.  (Прочетена 2164 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lz1tka

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 596
  • Населено място: Костинброд
Днес,моя видеорегистратор.
« -: 06 Април, 2017, 23:26:48 »
Вижте клипа отпреди два часа и си кажете мнението,заснето е от моята кола и аз съм зад волана.Има продължение и историята в момента се развива...
Имам видеорегистратор от няколко години след като един ми се хвърли под колата.Оттогава снимам интересни гледки и случки.

http://lz1tka.eu/piqn/
73!

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Re: Днес,моя видеорегистратор.
« Отговор #1 -: 07 Април, 2017, 00:09:43 »
там на село са луди, що не го изтропаш у милицията тоя тъпир?

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Днес,моя видеорегистратор.
« Отговор #2 -: 07 Април, 2017, 03:53:00 »
Лошото е, че тези материали в съда при едно евентуално дело нямат тежест (поне засега). От друга страна - полюционерите рядко ще се размърдат да направят каквото и да е - дори при представяне на факти и материали. Просто не им се разправя, (малко са им парите, нямат време, имат други случаи, и ред други причини). От скромния ми опит до тук(23 години стаж) разбрах, че човек не се ли пази сам на пътя и Господ не може да го опази. Така че... ако се е заял келешът и се прави на мъж, пожарогасителят в главата е едно добро решение. Ако е продължил - все някъде ще си намери майстора (стълба), не си заслужава човек да си хаби нервите и времето с изроди. Аз също имам видеорегистратор и по колите и с мотора, или с колело, но само си колекционирам клипове с идиоти, и гледам да спазвам почтителна дистанция от такива...   :-[
Омраз!

Неактивен lz1tka

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 596
  • Населено място: Костинброд
Re: Днес,моя видеорегистратор.
« Отговор #3 -: 07 Април, 2017, 04:33:52 »
Лошото е, че тези материали в съда при едно евентуално дело нямат тежест (поне засега). От друга страна - полюционерите рядко ще се размърдат да направят каквото и да е - дори при представяне на факти и материали. Просто не им се разправя, (малко са им парите, нямат време, имат други случаи, и ред други причини). От скромния ми опит до тук(23 години стаж) разбрах, че човек не се ли пази сам на пътя и Господ не може да го опази. Така че... ако се е заял келешът и се прави на мъж, пожарогасителят в главата е едно добро решение. Ако е продължил - все някъде ще си намери майстора (стълба), не си заслужава човек да си хаби нервите и времето с изроди. Аз също имам видеорегистратор и по колите и с мотора, или с колело, но само си колекционирам клипове с идиоти, и гледам да спазвам почтителна дистанция от такива...   :-[
Както казах има и продължение,не е хлапе а пьян 50 годишен.Полицията се заинтересува и както се оказа колата е на виден представител от съдебната власт.Дали е той задволана е друг въпрос,има други камери заснели кой е карал...както и аудиозапис с пьянски заплахи.Не е познал на кого е налетял,журналистите веднага ще се заинтересуват.
За такива имам други средства,обаче този път проявих адско търпение.
73!

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: Днес,моя видеорегистратор.
« Отговор #4 -: 07 Април, 2017, 07:10:41 »
Пускай в нова, и после дай да видим продължението, и аз мисля да купувам регистратор, но искам да е хубав. Едно време имах, но по тъмно хич не снимаше добре.

Активен PDM

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 388
  • Населено място: Велико Търново
  • LZ2PDM
Re: Днес,моя видеорегистратор.
« Отговор #5 -: 07 Април, 2017, 09:27:15 »
Датата на клипа показва 2014г.?

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Днес,моя видеорегистратор.
« Отговор #6 -: 07 Април, 2017, 10:36:18 »
Датата на клипа показва 2014г.?
Най-вероятно не е сверен. Повечето нямат собствена батерия, или е скапана (като на моя) и при първоначален старт ако не се свери показва каквото му дойде...
Омраз!

Активен PDM

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 388
  • Населено място: Велико Търново
  • LZ2PDM
Re: Днес,моя видеорегистратор.
« Отговор #7 -: 07 Април, 2017, 10:48:45 »
Ако датата не е вярна, няма особена полза от записа.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Днес,моя видеорегистратор.
« Отговор #8 -: 07 Април, 2017, 11:20:06 »
Само внимавайте с тия видеорегистратори, най-добре ги махайте от колите като паркирате че на някого го бяха откраднали през предното стъкло (някой от форума ли беше не помня вече).
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен lz1tka

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 596
  • Населено място: Костинброд
Re: Днес,моя видеорегистратор.
« Отговор #9 -: 07 Април, 2017, 14:56:31 »
Датата на клипа показва 2014г.?
Строшена му е батерията,датата все се нулира след 5 мин ако махна акомулатора.
Видеорегистратора е от китайката на илиянци и е на цена 30лв(най евтината).Имал съм друг но той е счупил 3 карти и после сам отказа.Този държи вече година.
За тези пари качествотое толкова но върши работа.По повод записа датата не е проблем,ако искат има друга камера на пътя снимаща ситуацията с доста по-добро качество.
Виж регистратора на колегата струва 350 лв...качество е страхотно.
73!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |