| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Некоректни потребители  (Прочетена 29767 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Некоректни потребители
« Отговор #75 -: 21 Октомври, 2018, 12:36:45 »
Познавам Янко лично! Невероятно честен, точен и коректен човек!
Каквото и да се е случило, едва ли е по негова вина.
Омраз!

Неактивен vangelis

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 255
  • Населено място: Потребителят го няма вече
Re: Некоректни потребители
« Отговор #76 -: 22 Октомври, 2018, 11:24:55 »
Янко е безкрайно коректен и точен,та и затова е предприел по своя си начин такъв жест към НЕКОРЕКТЕН индивид. Няма що, чак и разпарчадосал трафа за "доказателство" :master2:!?? НАГЛЕЦ който няма място тук!!Заставам на 100% за Ян! :hi: :good:

Неактивен pansim

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 618
  • Населено място: Сандански
Re: Некоректни потребители
« Отговор #77 -: 22 Октомври, 2018, 11:37:23 »
Да предявиш претенция 20 дни след покупката е слабо казано наглост.
Това са дребни душици играещи на жълти стотинки...не им е мястото тук във форума :---
http://iza99.com/
Българска заваръчна техника с 5 години гаранция
Ремонт на заваръчно оборудване - 0887607722

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3522
  • Населено място: Варна
Re: Некоректни потребители
« Отговор #78 -: 22 Октомври, 2018, 18:07:50 »
Предявяваш рекламация към нещо което вече сам си разглобил?Къде по света има такава свободия?

Неактивен ian

Re: Некоректни потребители
« Отговор #79 -: 22 Октомври, 2018, 20:03:47 »
Благодаря за хубавите думи и доверието колеги, което още повече ме задължава да изпратя трансформатора и въздушния кондензатор, както казах, и което направих днес!
Реакцията ми беше спонтанна, но казана дума хвърлен камък..
Сигурен съм, че всеки си е взел поука от случката и ще има едно на ум за в бъдеще.
Чистото име, чистата съвест, чест и достойнство са ми много по-важни от някакви си дребни пари...
Поздрави на всички!  :hi:

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Re: Некоректни потребители
« Отговор #80 -: 22 Октомври, 2018, 20:19:51 »
Поне от къде е тоя майстор на трансформатори.Дали ти показва твоя траф или нещо друго.Аз ако съм, нищо няма да му пратя.Тя работата е очевадна.Сетила се Мара да се побара.
    Променливия и той ли е изгорял!

Неактивен azop_v

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 260
  • Населено място: Ст.Загора
  • очаквай неочакваното...
Re: Некоректни потребители
« Отговор #81 -: 23 Октомври, 2018, 07:38:31 »
Айде и аз да се включа, че къде без мен...

С този участник /ian/, съм си писал три-четири писма и мога да кажа, че няма вид на човек , който да е далавераджия...
Има една приказка - "не е нужно да изпиеш цялото море, за да разбереш, че водата му е солена"..., това за тези, които ще си кажат - "я па тоя, няколко писма, и има мнение...". На тези ще им кажа, че цял живот се срещам с мошеници и им познавам маниера, а аз съм достатъчно дърт... ???
Та с две думи..., абсолютно подкрепям момчето! Дори за това, че 20 дена е много за рекламация, трансформатора е разглобен!

А ian го съветвам да не изпраща нищо, защото по тази логика...,  ами купи му "Ауди" тогава. Щом съвестта ти е чиста, няма какво да се притесняваш!

Това ми е мнението!

.
« Последна редакция: 23 Октомври, 2018, 07:43:51 от azop_v »
Timeo Danaos et dona ferentes...

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 894
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: Некоректни потребители
« Отговор #82 -: 23 Октомври, 2018, 16:57:54 »
Благодаря за хубавите думи и доверието колеги, което още повече ме задължава да изпратя трансформатора и въздушния кондензатор, както казах, и което направих днес!
Реакцията ми беше спонтанна, но казана дума хвърлен камък..
Сигурен съм, че всеки си е взел поука от случката и ще има едно на ум за в бъдеще.
Чистото име, чистата съвест, чест и достойнство са ми много по-важни от някакви си дребни пари...
Поздрави на всички!  :hi:
:good: :good: :good: :hi: :hi: :hi: Прави ти чест.
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен liebnitz

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 103
  • Населено място: Bulgaria,Sofia
Re: Некоректни потребители
« Отговор #83 -: 23 Октомври, 2018, 18:11:51 »
Здравейте колеги,
Що се отнася до Янко(Ian) мога да кажа че е спрямо мен е повече от "коректен".
Янко ми изпрати необходими чаркалъци и си платих само доставката.Някой ден се надявам да му върна жеста.
Не смятам че е редно да има рекламации след 20 дни. За новозакупени продукти с гаранция, регламентирания в закона срок
за рекламация и/или връщането им е 5 работни дни, ако в гарнционните условия не е указано друго.
Интересно ми е дали радиото ще бъде върнато, след като купувача вече има важните за него трансформатор и въздушен променлив кондензатор,
или достойните постъпки ще бъдат еднопосочни т.е. от IAN към въпросния купувач....
 

Неактивен ditronix

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 421
  • Населено място: Провадия
За един WELLER MAGNASTAT
« Отговор #84 -: 01 Март, 2019, 09:19:11 »
".............Поялника се връща в продажба след странни и нелепи обвинения от колега .
"Здравей Стояне, тази сутрин направих сравнения между двата поялника- моя и твоя. Произведени са по едно и също време- през месец. Твоят поялник НЕ Е оригинален. Не знам какво е правено по него, вероятно е сменян нагревателям но в крайна сметка това не ме интересува! Човката, с която твоят поялник работи е с обща дължина 3,5 милиметра повече. Тая човка не може да бъде сложена на моя поялник! Другите две човки, които си изпратил, са оригиналлни за тов тип поялници, но твоят поялник с тях не може да работи! А моят си работи с тях. С две думи, поялника, който получихме НЕ Е оригинален WELLER. Захранващият блок е оригинален вероятно, но ти си наясно, че ако имам поялника, аз мога да го захраня по сто възможни начина." ................

Не мислех да се занимавам с тази сделка, след като се разбрахме с колегата по телефона. Но след като той ме обвинява в некоректност, искам да потвърдя, че всичко написано от мен в личното съобщение е 100% истина! Синът ми искаше поялника, защото имам същия  вероятно от времето, когато колегата е купил неговия. И решихме да го вземем този поялник. Говорих с колегата и на ЛС, и по телефона. Договорихме какво (уж) ще получа. Дойде поялникът. Включихме го- работи. Малко странно се чуваше магнитния ключ при включване и изключване, но работи. И понеже трябваше да се сменя елемент с по-масивни изводи, избрах една от другите човки, по-дебела от тази, която беше на пояника. Включих го, но..... не загрява. А сега де! Слагам втората резервна човка- и тя не затопля! Събирам трите човки и какво да видя- едната с която поялникът работи- с 3,5 мм. по-дълга. Огледах я- магнитния сензор с ясни следи от клещи. Иначе на човката си пише WELLER. Разбрах, че има намеса не само по човката. Номерът с прехвърляне на магнитчета номер 7 на човки с магнити 5 и 6 съм го правил ехе.... Когато нямаше от де да се купят човки. Както и да е, тръгнах си за Провадия и взех поялника, за да сравнявам с моя, който си е в абсолютно автентичен вид. С две думи, резервните човки които получихме се оказаха оригинални и си заработиха на моя поялник, а работещата на другия поялник изобщо не можах да монтирам на моя заради голямата и дължина. Изобщо не ме интересува защо и как поялникът на Стоян се е сдобил с някаква друга човка, която не е оригинална и работи САМО С НЕЯ. А с истинските човки на ВЕЛЕР МАГНАСТАТ не работи. Ако и когато работещата човка се скапе, какво правим? Започваме с глупостите, така ли? Платих 20 лева за две човки, работили не много малко, както се твърди, а работили доста дълго време. Ще пусна снимка на човки, работили малко, от време на време- човкиот моя поялник. Само искам да допълня, че нови човки за ВЕЛЕР в РАЙХЕЛТ струват 5.65 евро. Тоест около 11 лева. Ще пусна снимка и на поялника- моя. Който си е с автентичен вид, а не с остъргани надписи по лицевия панел и с алуминиеви панелчета, които НЕ СА проядени от "алуминиевата чума". Никакво намерение нямах да пиша всичко това. Чухме със Стоян по телефона и мислех че сме се разбрали като големи хора и колеги. Оказа се обаче че не е точно така. От цялата сделка останах с около десетина лева загуба- куриерските разходи по пристигането на поялника и половината от тези разходи по връщането му. И сега вече и с едно неприятно чувство от цялата история....Това е тя-историята и не мисля, че съм бил некоректен. Не съм отправял НЕЛЕПИ ОБВИНЕНИЯ към Стоян Тонев. Ако истината е нелепо обвинение.... не знам   ???
Снимките- на първата са двата поялника- ляво- на Стоян, дясно- моя, следват човките- първите три са които получих, четвъртата е тази, с която работя вече може би 5 години, следва снимка на работещата човка на Стоян- с ясни следи от "ремонта" и и пригаждането и към поялника и на последната снимка ей тъй, за сведение- две мои човки, които са работили наистна малко.

Модерато: Знаеш, че това е темата за оплаквания, писал си в нея преди, що ме караш ръчно да ти местя мнението тук...
« Последна редакция: 01 Март, 2019, 13:12:13 от Pichaga933 »
DRL  модули за всички видове автомобили!

Неактивен ditronix

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 421
  • Населено място: Провадия
Re: Некоректни потребители
« Отговор #85 -: 01 Март, 2019, 17:28:36 »
Нямам опция за редакция, затова си позволявам да допълня като отговор- НЕ СЪМ ИСКАЛ да се оплаквам от нищо! Тъй като колегата е върнал обявата си за поялника в търговския раздел, като я е допълнил с текста, цитиран от мен в началото, желанието ми беше да се уточнят нещата! А в обявата му естествено няма как да пиша! Чухме се по телефона, говорихме няколко пъти, попитах го дали имам опция да върна поялника и той отговори "Няма проблеми!". И си мислех, че всичко е наред, а се оказа, че съм имал "непонятни и необясними причини".... Приключвам тоя въпрос с този пост. Моля да бъда извинен за допусната грешка с раздела, не съм го направил умишлено. Честита баба Марта и весели празници на всички!
DRL  модули за всички видове автомобили!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |