| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Малко питане и една схема на контролера за Правец 82  (Прочетена 3769 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Георги Драмчев

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 68
  • Населено място: София
    • www.pravetz8.visia.com
Здравейте,
искам да попитам къде мога да кача схемите, които притежавам. Имам схема и на михайловградски монитор и на флопидисковия контролер на Правец и други нещам като документация на Правец 8М, документация на принтер М88. Ако ги кача като атачмънт е несериозно, защото при тази резолюция едва ли ще са много функционални. Та затова питам ако има някакво хранилище да кача там.
Поздрави,
Жоро
Музей на древните компютри: www.pravetz8.com

Неактивен DimKo

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 5
  • Населено място: София
За персонална употреба, може би най-удобното е DropBox - дават ~2Gb пространство безплатно при регистрацията, което после може да се увеличава; няма ограничение за размера и вида на съдържанието (картинки, PDF, архиви); качените файлове се синхронизират автоматично между много компютри (домашен, служебен, лаптоп); могат да се споделят както публично, така и с конкретни потребители.
Като алтернатива - Google Drive има общо взето същата функционалност, но малко изостава като интерфейс, по мое мнение. За бързо споделяне на една-две картинки PostImage също върши работа, но не бих го ползвал за дългосрочно съхранение.

Неактивен Георги Драмчев

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 68
  • Населено място: София
    • www.pravetz8.visia.com
Благодаря, но аз не питам за персонална употреба, а по-скоро за споделяне с потребителите на този форум.
Музей на древните компютри: www.pravetz8.com

Неактивен simo_

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 491
Админа да каже, дали иска да ги качи в портала: http://www.sandacite.com/circuits/
Да има таблица Български компютри?

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Ако ми ги изпрати, ще ги сложа в портала, няма проблем.

Неактивен Yassen

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 327
  • Населено място: София
Здравей Георги, мен много ме интересува тази литература. Ако е проблем mano да ги качи на портала може да ги качиш тук: http://www.4shared.com/
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |