| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Продавам / Re: Докинг станция Philips
« Последна публикация от apm - Днес в 21:34:34 »
снимки
2
Продавам / Докинг станция Philips
« Последна публикация от apm - Днес в 21:33:01 »
Продавам зарядна стерео докинг станция PHILIPS за iPhone, iPad или iPod. Има допълнително изведен USB порт, така че става за зареждане и за всички останали устройства с подходящ кабел. Може да зарежда и старите и новите ейпълски устройства едновременно,както и да управлява пускането на музика от тях по цифров път
Станцията има възможност да синхронизира часовника си от зарежданото устройство, като има слот за 2 АА батерии за запазване на часа при отпадане на захранването. Освен това има цифрово FM радио, както и допълнителен аудио вход, така че музика няма да ви липсва
Изключително подходяща за детска стая или студентска квартира :)
Много качествена изработка, характерна за продуктите на фирмата.
Единствената забележка е липсата на поддържаща плексигласова планка за новите модели, което изобщо не пречи на функциалността.
Ръководство за употреба и технически характеристики могат да се намерят тук: https://www.manua.ls/philips/aj7260d/manual
 Цена - 60лв
Намира се в Стара Загора но пътува до всеки град с наличен офис на Спиди
3
Може да пише всичко,азиатците ще ти сложат какъвто надпис поръчаш.Мнозина са се опарили с техни оригинали,пък и темата май тука е за друго.Три листа е темата,от тях два спам на тема релета.
4
Не се кахърете взел съм си и хубави релета. Те са двойни не са за тука. Иначе щях да ги сложа.
5
Дано съм успял да ги дъмпна правилно. Прикачвам двата файла в zip архив.
Понеже не знам кой епром какъв е, кръстих файловете lower.bin(руският бял епром от моята снимка) и upper.bin(NEC епрома горе в ляво). Пиши дали са ок.
6
Японски друг път,правят ги във Виетнам.

То си пише Japan :D на релетата

https://www.omron.com/global/en/inquiry/
Ето и контакти в техния сайт
7
Мога да пробвам да сваля ромовете от моята. Имам програматор, но не съм свалял до сега дъмпове  :D
8
Японски друг път,правят ги във Виетнам.Omron Vietnam Co Ltd се казва фирмата ако не греша.
Проверих,точно Виетнам https://www.omron.com.vn
9
Макар че...виждал съм Омрон, съвсем други.Може би са от ерата преди чайниците :)
То и сега има читави релета на Омрон, Японско производство. Но се предлагат от фирми, които са официални дилъри на Омрон. Не като напр. Фарнел, Комет електроникс, Мойзер. За промишлената електроника съм купувал релета, които работят без проблеми с години. Ето снимка какви релета са ми доставяли от Омрон. Но цената е друга, спрямо китайските.
10
Изглеждат еднакви релетата. С еднакво недъгави надписи. Явно са си такива.  Макар че...виждал съм Омрон, съвсем други.Може би са от ерата преди чайниците :)

Още нещо което е важно според мен. Попада се и в алито на читави неща. Лошото е че не може да се знае кое е добро и кое тотален боклук.
И поради тази причина, избягвам покупки от там.
Страници: [1] 2 3 ... 10

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |