| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Как става отговарянето на "лично съобщение" ( л.с. ) в темите на този форум  (Прочетена 32450 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
а защо има ограничения на броя на съобщенията ... появява се една червена статистическа линия показваща че кутията ти се пълни и ако не чистиш има опасност да я препълниш ... аз например кореспондирам с много съфорумци и ми се иска да си пазя кореспонденцията , но ..в един момент трябва да трия , според мен текстовите съобщения не изискват особен обем от памет , дайте да измислим вариант да не трием профилактично съобщения  :hi:
Специално в твоя случай, имаш право на 150 съобщения. Не мисля, че са малко, защото както сме казвали и преди, чрез ЛС само обменяме първоначални данни - е-майли, телефони и т.н.т. а не водим ЧАТ във форума. Е, за някои може и да е по-удобно, но нека не изземваме функциите на ICQ, Skype, Gtalk и другите програми за онлайн разговори, нека и те спечелят нещо :)

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
За чат разбира се, но аз лично уреждам всички търговски договорки чрез ЛС, просто може да мине доста време преди да се засека с въпросния човек и да се уговорим, а така става всичко лесно и по вода, когато си влезеш виждуш какво ти е писал другия.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
1 Отговора
24070 Прегледи
Последна публикация 11 Февруари, 2023, 05:01:00
от bir4o
0 Отговора
14565 Прегледи
Последна публикация 31 Януари, 2013, 17:57:43
от soton
1 Отговора
15102 Прегледи
Последна публикация 08 Юни, 2013, 21:53:32
от ombre
23 Отговора
12662 Прегледи
Последна публикация 04 Август, 2014, 21:34:35
от ditronix
1 Отговора
1858 Прегледи
Последна публикация 13 Март, 2013, 22:57:01
от TheHungry

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |