| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Лампомер TESLA BM215  (Прочетена 1000 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lager

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 903
  • Населено място: село Обидим, обл Благоевград, общ. Банско
Лампомер TESLA BM215
« -: 09 Октомври, 2023, 22:05:46 »
След като се разделих с ИЛ51 трябваше да се оборудвам с друг подобен уред.Не съм го избирал, просто се случи размяна с тукашен колега. Не беше кон за кокошка, но ИЛ51 е много по-добър. Този също има достатъчен брой цокли и основните възможности. Не ми харесва захранването с променливи напрежения на анодната и другите вериги, няма плавно регулиране.Освен тези принципни несъвършенства като екземпляр няма карти-направил съм, няма достатъчно щифтове- също трябваше да измислям няколко бройки.При мен дойде неработещ- случайно или нарочно имаше прекъснати навивки на един от трансформаторите.След тази отрицателна автореклама едва ли някой колега ще го хареса, всъщност аз поне засега не го предлагам за продажба. Показвам го като част от уредите които имам и ползвам отвреме навреме.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
3334 Прегледи
Последна публикация 11 Септември, 2013, 23:47:37
от lz2xl
1 Отговора
1577 Прегледи
Последна публикация 07 Март, 2017, 20:41:52
от Кирил
1 Отговора
1093 Прегледи
Последна публикация 15 Март, 2018, 07:36:48
от e-sea
0 Отговора
571 Прегледи
Последна публикация 16 Март, 2018, 10:39:24
от studio
14 Отговора
2099 Прегледи
Последна публикация 07 Ноември, 2022, 17:03:10
от muneson

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |